Prejsť na obsah

Zabojujte o víťazstvo so svojim startupom v súťaži CyberSquare

V posledných rokov majú startupy stále viac možností zapojiť sa do rôznych zaujímavých súťaží, kde môžu okrem finančných výhier získať aj omnoho viac. Veľmi zaujímavou je rozhodne aj nová súťaž CyberSquare.

CyberSquare je súťaž a expo v oblasti online inovácií, ktorá je súčasťou konferencie QuBit. Táto konferencia zameraná na oblasť kybernetickej bezpečnosti sa už po piatykrát odohrá 18-19. apríla 2018 v Prahe. Súťaž CyberSquare je zameraná hlavne na oblasť inovácií v bezpečnosti internet bankingových a mobile bankingových platieb. Okrem finančnej výhry 3000 EUR získa víťazný startup aj možnosť exkluzívnej spolupráce s Tatra Bankou, ktorá je známa svojimi inováciami práve v spomínaných oblastiach.

Startupy sa môžu prihlasovať do 22. marca 2018 (do 23:59) na stránke CyberSquare. Následne bude vybraná finálová pätica, ktorá bude oznámená 9. apríla a ktorá zabojuje o víťazstvo priamo na QuBit konferencii v Prahe 18. apríla 2018. Zároveň vybraných päť startupov aj získa možnosť zúčastniť sa tejto konferencie a odprezentovať svoj startup pred viac ako 200 profesionálmi z oblasti kybernetickej bezpečnosti. Všetky ďalšie informácie a požiadavky nájdete na stránke http://cybersqr.com/. Všetkým prihláseným startupom držíme palce!

Komentáre

Najnovšie