Prejsť na obsah

Nový startupový program WARP Sprint príde už zajtra do Bratislavy, skúste šťastie s vašim startupom aj vy!

Hub:raum je známy inovatívny hub od Deutsche Telekomu, ktorý poznajú aj mnohí Slováci. Nachádza sa totiž aj v relatívne blízkom Krakove, kde sa už niekoľko rokov odohráva známy akceleračný program pre startupy s názvom WARP.

Tento rok si Hub:raum Krakov však pripravil novinku, ktorou je WARP Sprint. Zástupcovia tohto hubu totiž prešprintujú strednú a východnú Európu s cieľom nájsť startupy s najväčším potenciálom, ktoré by mohli zobrať pod svoje krídla a vďaka veľkému partnerovi ich posunúť výrazne dopredu. Ak chcete aj vy skúsiť šťastie, prihláste sa na http://bit.ly/2czShE8 a príďte zajtra večer, teda 28. septembra 2016 o 18:00 na Slavín v Bratislave. Môžete si prísť po dávku inšpirácie aj v prípade, že vlastný startup nemáte. Všetky dôležité informácie nájdete aj na Facebook stránke eventu.

WARP 3

Okrem startupových pitchov sa účastníci môžu tešiť aj na panelovú diskusiu na tému prepájania startupov a korporácií. Po skončení programu bude priestor pre networking spojený s občerstvením. Ak náhodou stále váhate, či prísť odprezentovať svoj startup, dáme vám ešte zopár dôvodov, prečo tak urobiť. Hub:raum Krakov má k dispozícii okrem coworkingu aj množstvo odborníkov, mentorov, know-how a priamy prístup k vedeniu spoločnosti Deutsche Telekom a rovnako aj prístup k jej 150 miliónom zákazníkov.

KHAL@WARP#2

Tento rok si v Krakove vybrali tri oblasti, na ktoré by sa radi sústredili. Ideálny startup by teda mal byť ešte v skorej (early-stage) fáze a zameraný na oblasť Smart City, Logistics and Transportation a Omnichannel. Prísť vyskúšať šťastie a zaujať však môžu všetci a vítané sú aj startupy z oblastí IoT, big data, cloud, mobile security a e-health. A čo čaká na startupy, ktoré zajtra postúpia do ďalšej fázy programu WARP Sprint? Okrem iného aj vecné ceny, už spomínaný mentoring od odborníkov, know-how, prístup do kancelárii v Krakove, Berlíne aj Tel Avive a možnosť potenciálnej akcelerácie a investície až do 300 000 eur. Preto už ani chvíľu neváhajte, prihláste sa a skúste posunúť svoj startup naozaj dopredu! :)

Komentáre

Najnovšie