Prejsť na obsah

SK startupy, do dnešnej polnoci sa môžete hlásiť do akceleračného programu WARP od hub:raumu

Do dnešnej polnoci majú slovenské startupy možnosť prihlásiť sa do štvrtého týždňového akceleračného programu WARP v krakovskom hub:raume. A Startupers.sk vám v tom môže výrazne pomôcť.

Úspešný akceleračný program WARP čaká už jeho štvrté pokračovanie. WARP je týždňový akceleračný program pripravený na mieru pre startupy z regiónu CEE. Akcelerátor hub:raum zastrešuje spoločnosť Telekom. A preto účastníci WARP-u majú jedinečnú možnosť dostať sa napríklad aj k miliónom zákazníkov tejto spoločnosti. Okrem toho však dostanú aj množstvo vedomostí od viac ako 70 skúsených mentorov, rôzne nástroje, finančné prostriedky ale aj zaujímavé kontakty a prostredie vhodné na stavbu a škálovanie svojho produktu.

Celý program je navyše pre startupových účastníkov úplne zadarmo. Hub:raum si teda neberie žiadne podiely zo startupov a navyše hradí náklady na cestu aj ubytovanie po celý čas trvania programu. Ten pre 10-15 vybraných startupov z regiónu CEE začína už 24.10.2015 a potrvá do 30.10.2015. Za posledný októbrový týždeň dostanú účastníci množtvo intenzívnych workshopov a rád od odborníkov na témy ako business & product development, sales, design/UX, pitching a ďalšie. Navyše, 2-4 najlepšie startupy môžu získať 5 týždňov v hub:raume navyše na vývoj svojho produktu.

WARP 2

Startupers.sk vám môže v prijatí do týždňového akceleračného programu WARP4 taktiež pomôcť. Ako partner krakovského hub:raumu máme totižto právo na predvýber 5 startupov zo Slovenska. Tie by mali byť hlavne z oblastí: B2C– advertisment, communication, payment, smart home, cloud, digital, energy, automotive, internet services, eHealth, media a e-commerce. B2B – mobile enterprise, M2M, collaboration, computer security a data analysis. Ak máte startup v jeden z týchto oblastí, je väčšia šanca, že do štvrtého akceleračného programu WARP vyberú práve vás. Hlásiť sa však môžu všetci.

Pri prihlásenie do programu vyplňte prihlášku a zároveň nám na email am@startupers.sk napíšte, prečo práve váš startup by mal byť účastníkom programu WARP4 v krakovskom hub:raume a taktiež čo očakávate od tohto programu. Všetky informácie nájdete aj na http://www.warpinfo.com/. Vybraní účastníci by mali byť známi začiatkom budúceho týždňa a my veríme, že medzi nimi nebudú chýbať aj slovenské tímy! :)

Komentáre

Najnovšie