Prejsť na obsah

Prihlás sa do bezplatného hub:raum WARP týždňového turbo akcelerátora

Takáto príležitosť sa len tak nevidí. Akcelerátor hub:raum, ktorý má svoje pobočky v Berlíne, Krakove a Tel Avive pripravil pre stredoeurópske startupy ale aj kreatívnych ľudí z tejto oblasti týždňový akceleračný program s názvom WARP. Celé sa to odohrá práve v Krakove, čo máme aj najbližšie a to od 7 do 14 júna 2014. A nebude vás to stáť vôbec nič, veď čítajte ďalej:)

Počas týchto 8 dní budú môcť účastníci tohto programu navštíviť bezplatné workshopy, lekcie, biznis a technologické posedenia a to všetko pod vedením medzinárodných expertov. Medzi nimi bude mnoho medzinárodných podnikateľov a mentorov vrátane špeciálneho hosťa Johnatana McDonalda, špecialistu zo Silicon Valley a odborníkov z Deutsche Telekom, Google a Microsoftu.

Najväčšou výhodou je, že hub:raum vám zaplatí letenku a aj ubytovanie počas celého programu, čím ušetríte určite nemalé prostriedky. Takáto ponuka sa naozaj často nevidí! Dôležité je poznamenať, že dnes je posledný deň na prihlasovanie, takže určite nečakajte a prihláste sa ešte dnes priamo tu https://www.hubraum.com/apply. Viac o akceleračnom programe WARP sa dozviete tu https://www.hubraum.com/programs/accelerator-krakow. Ukážte hub:raumu v Krakove, že aj na Slovensku sú hlavičky a možno si vás tam rovno nechajú!:)

hubraum WARP 13

Komentáre

Najnovšie