Prejsť na obsah

Tento víkend sa bude v Bratislave niesť v znamení inovácií, staň sa súčasťou InnovationHack aj ty!

Hub:raum akcelerátor určite mnohí z vás poznajú. Práve účasť v krakovskej pobočke tohto akcelerátora od spoločnosti Telekom bude jednou z hlavných výhier InnovationHacku, ktorý sa uskutoční v bratislavskom Impact Hube od 6. do 8.5.2016.

InnovationHack sa na Slovensku uskutoční po prvýkrát a stojí za ním bratislavský Impact Hub, Marek Zámečník a Martin Joakim Hauge a partneri Slovak Telekom a Websupport. Úlohou účastníkov tohto hackathonu bude vyriešiť za 48 hodín jednu zo štyroch výziev a to s podporou viacerých odborníkov. Mentromi budú Luboš Ľahký, Milan Steskal, Pavol Magic a Martin Strýček a porotcom šéf Websupportu Ján Cifra. Hlavnou výhrou okrem účasti v akcelerátore Hub:raum Krakow je aj 2000 eur a ďalšie hodnotné ceny.

Innovation Hack Bratislava

Na výber sú tieto štyri výzvy:

InnovationHack Challenge #1:  Mobile Telecare

Ako zlepšiť oblasť zdravotníctva s využitím mobile platformy?  Význam eHealth & eCare narastá a stále bude. Pomôž nám svojimi nápadmi priniesť svieži prístup a pohľad na využitie mobilných zariadení v tejto oblasti. Mentorom bude Milan Steskal zo startupu Mentegram.

InnovationHack Challenge #2:  Localization Services

Máš ideu, nápad alebo funkčné riešenie pre zlepšenie a rozvoj lokalizačných služieb, vieš ako lepšie využiť location data a informácie pre marketingové účely? Mentorom bude Pavol Magic zo spoločnosti Sygic.

InnovationHack Challenge #3: Open data & IoT

Napadá Ti ako inovatívne využiť open či big data na vylepšenie konkrétnych služieb alebo si sa našiel v niektorej z IoT oblasti? Predposledná výzva je otvorená všetkým inovatívnym nápadom, ktoré dokážeš posunúť a zhmotniť  do IT riešenia za spomínaných 48 hodín. Mentorom bude Martin Strýček zo startupu Exponea.

InnovationHack Challenge #4: Telekom case challenges

Ak nemáš vlastnú inováciu, ale chcel by si zažiť hackathon na vlastnej koži,  Market Locator a Rodinný asistent sú inovatívne služby Telekomu a partnerov, ktoré môžeš spolu s tímom Telekomu a odborníkmi vylepšiť a posunúť.  Takže aj bez nápadu môžeš zabojovať o ceny a navyše získať super skúsenosť zo spolupráce s jedným z vedúcich mobilných operátorov na trhu.

Hackathon Bratislava

InnovationHack je otvorený pre všetkých. Okrem IT zdatných developerov je určený rovnako aj pre UX desigerov, projektových manažérov a nadšencov v oblasti eHealth, lokalizačných služieb, open dát či IoT riešení. Len správny mix ľudí s rôznym backroundom totiž dokáže priniesť naozaj inovatívne nápady.

Prvý InnovationHack sa začína už dnes, teda v piatok 6.5.2016 od 18:00 (program začína od 19:00) v bratislavskom Impact Hube. Zaregistrovať sa môžeš bezplatne cez registračný formulár TU. Kompletný program a všetky ďalšie informácie nájdete na stránke innovationhack.sk. Víkend v Bratislave sa bude niesť v znamení inovácií, staň sa súčasťou prvého InnovationHack v našom hlavnom meste aj ty! :)

Komentáre

Najnovšie