Prejsť na obsah

Už zajtra prinesie RubixLab do Bratislavy dvojdňový IBM Hackathon 2015, zapojiť sa môžu všetci

Nový akcelerátor RubixLab, ktorý nedávno otvoril svoje brány, prináša v spolupráci s IBM a jeho novou technológiou Bluemix do Bratislavy dvojdňový Hackathon 2015. Jeho ústrednou témou bude oblasť Smart Cities. Počas dvoch dní by mala v nových priestoroch RubixLabu na Jégeho ulici v Bratislave zhruba tridsiatka vývojárov, podnikateľov, študentov, mentorov a expertov na spomínanú oblasť nájsť riešenia preddefinovaných problémov.

RubixLab priestory

Máte nápady, ako odstrániť časté dopravné zápchy, alebo ako spraviť mesto úspornejším a inteligentnejším? Zapojiť sa môže každý, kto má ideu na tému Smart Cities alebo motiváciu zlepšovať veci, poprípade sa svojimi skúsenosťami podieľať na novovznikajúcich nápadoch a kto vie, možno práve na tomto Hackathone 2015 vznikne nejaký vysoko potenciálny startup, ktorý zlepší život v mnohých mestách po celom svete. Takže vývojári, grafici, markeťáci, salesáci, študenti, podnikatelia, všetci čo máte chuť, ste očakávaní už zajtra, teda v sobotu 14.3.2015 o 10:00 na Jégeho 2 v Bratislave.

Vstup je symbolický v hodnote 5€. Za túto sumu sa o vás v RubixLabe celé dva dni luxusne postarajú :) Lístkov ostáva už len zopár, preto si zabezpečte ten svoj čo najskôr priamo tu http://www.eventbrite.com/e/rubixlab-openning-hackathon-smart-cities-tickets-15927885735. Aktuálne informácie môžete sledovať aj na FB stránke Hackathonu 2015 https://www.facebook.com/events/451605458323968/.

Komentáre

Najnovšie