Prejsť na obsah

IBM prináša hackathon, na ktorom môžeš za 24 hodín získať až 8000 eur!

Máš nápad na technologické riešenie, ktoré má potenciál vyriešiť skutočný svetový problém? Ak áno, tak čítaj ďalej a ak nie, tak tiež čítaj ďalej, pretože sa k niekomu takému môžeš pripojiť.

Spoločnosť IBM pripravila dvojdňový hackathon, ktorý začína už v pondelok 23. októbra 2017. Stačí prísť a pokúsiť sa za 24 hodín postaviť vlastnú mobilnú alebo webovú aplikáciu, hru alebo kreatívnu vizualizáciu. Svoj výtvor potom odprezentujete pred porotou. Okrem spoznania a stretnutí ďalších inovátorov a podnikateľov sa budete môcť aj čo to priučiť od odborníkov, ktorí budú viesť sériu workshopov.

Zaregistrovať sa môžete ako tím 2-5 ľudí alebo individuálne. Jednotlivé tímy budú nominované na základe opisu projektu – jeho opis je potrebný pri registrácii. Téma je otvorená a na stavbu svojho riešenia môžete použiť akékoľvek softvérové nástroje. Všetky projekty budú posudzované podľa ich životaschopnosti a dosahu. Registrácia je možná do štvrtka 19. októbra 2017 do 12:00.

IBM hackathon BA 2017

Najlepší projekt získa na slávnostnom vyhlásení v utorok 24. októbra 2017 v bratislavskej Starej Tržnici5000 eur. Tímy, ktoré použijú aspoň jednu službu od IBM Bluemix alebo IBM Watson AI, budú súťažiť v kategórii najlepšie využitej IBM technológie o ďalších 3000 eur. Tímy môžu súťažiť o výhru v oboch kategóriách. Celý hackathon sa odohrá na Fakulte informatiky a informačných technológií Slovenskej technickej univerzity(FIIT STU) a finálové prezentácie a vyhlasovanie sa uskutoční v spomínanej Starej Tržnici.

Spoločnosť IBM účastníkom, ktorí žijú mimo Bratislavy taktiež preplatí cestovné náklady a to do výšky 30 eur na osobu. O preplatenie môžete požiadať pri registrácii. Registráciu, kompletný program a aj ďalšie informácie nájdete TU. Aktuálne informácie môžete sledovať aj na facebook stránke eventu. Tak poď do toho a ukáž nápad, ktorý môže zmeniť spôsob akým žijeme! :)

Komentáre

Najnovšie