Prejsť na obsah

Slovenský SpaceSpy sa predstaví na Web Summit 2016 nabitom hviezdami!

Jeden z nádejných slovenských startupov s globálnym potenciálom  – geolokačná sociálna sieť SpaceSpy sa šplhá po elitnom startupovom rebríčku a predvedie sa na svetovo uznávanej konferencii Web Summit 2016.

To, že startupy sa môžu v dnešnej dobe dostať na svetové startupové výslnie z akejkoľvek časti sveta, napríklad aj zo Slovenska, je jasné. Účasť slovenského tímu na najväčšej európskej technologickej konferencii v kruhu takých gigantov ako sú napríklad Microsoft, Facebook, Spotify, TomTom, IBM, Twitter, Soundcloud, CBS či AOL v novembri tohto roku v Lisabone je však naozaj veľkým úspechom. Web Summit za 6 rokov narástol z konferencie so 400 nadšencami, na dnešnú s viac ako 50 000 účastníkmi. Okrem toho sa ho doteraz zúčastnili aj osobnosti ako Bono, Elon Musk (zakladateľ Tesla a Space X), Michael Dell (zakladateľ Dell), Palmer Luckey z Oculus VR, Reed Hastings (zakladateľ Netflixu), Sean Rad (zakladateľ Tinderu) či William Clay Ford Jr., výkonný riaditeľ automobilky Ford.

Projekt SpaceSpy však nie je iba typická geolokačná sociálna sieť určená prevažne na komunikáciu a vyhľadávanie, ale ponúka mnoho priestoru na realizovanie sa firmám aj jednotlivcom. Jednou z jej vychytávok je napríklad reklama, vďaka ktorej môže aj bežný používateľ zarobiť. Ako to funguje? V skratke povedané, reagovaním na reklamu alebo firemný prieskum pomáhate zadávateľovi získavať videnia alebo cenovo výhodný prieskum rôzneho druhu.  Za túto činnosť získavate kredity, ktoré vám nakoniec vyplatia podľa typu vášho účtu (Free alebo Premium). Výhodou je, že startup SpaceSpy je rozhodne ambiciózny a neviaže sa len na Slovensko. Práve naopak, dostupný je prakticky z celého sveta.SpaceSpy_3

Ak vás tento projekt inšpiroval a máte chuť vedieť viac, navštívte ich domovskú stránku www.spacespy.net, alebo ho tiež nájdete ako aplikáciu pre iOSAndroid.

Sme nadšení, že sme boli vybraní a akceptovaní komisiou tak uznávanej konferencie, akou bezpochyby Web Summit je. Som poctený, že tím pracujúci na SpaceSpy bude mať takúto jedinečnú možnosť a verím, že prezentáciou tohto nadnárodného projektu oslovíme minimálne jedného atraktívneho investora. Web Summit je totiž príležitosťou, ako komunikovať o našom projekte s najvplyvnejšími svetovými lídrami, ale tiež možnosť získať reálneho investora z prvej ligy,“ uviedol Richard Olšovský, zakladateľ a autor idey geolokačnej sociálnej siete SpaceSpy a dodáva: „už to, že sme sa na Web Summit dostali spomedzi množstva ďalších konkurenčných projektov nám dáva jasný signál, že kráčame tou správnou cestou. Okrem toho to potvrdzujú aj prví používatelia, od ktorých denne získavame pozitívny feedback, za ktorý sme rovnako vďační.

Startupu SpaceSpy držíme palce a o ich ďalších úspechoch vás budeme určite informovať! :)

TIP: SpaceSpy má základné členstvo zdarma pre celý svet! A ak sa zaujímate o Premium účet, zaplatíte iba jeden jediný raz :) 

Komentáre

Najnovšie