Prejsť na obsah

Kradne Vám Váš projekt spánok? Chýba Vám názor mentora? Potrebujete pomoc pri finančnom plánovaní? Tak toto všetko, a ešte omnoho viac môžete získať, ak sa zúčastníte Startup or Shutdown. Už 21. septembra v Bratislave!

O konferencii: Startup/Shutdown je jednodňová konferencia pre 100 vybraných startupov, ktorá dáva šancu mladým a inovatívnym ľuďom stráviť deň so skúsenými odborníkmi zo sveta financií. Všetko sa to odohrá v hoteli Double Tree by HiltonBratislave.

Konkrétne dostanete príležitosť na:

  • Networking so CEOs/CFOs: Kde spoznáte potenciálnych mentorov, testerov riešení alebo klientov.
  • Finančný kútik: Kde Vám pomôžu doladiť Váš finančný plan.
  • Feedback: Kde si overíte svoj nápad pred odbornou skupinou ľudí.
  • Quick Pitch súťaž: Kde za 3 minúty pred troma stovkami CEOs a CFOs zistíte či svoj nápad viete aj predať. (Adrenalín!)
  • Workshopy: Kde nadobudnete ďalšie cenné informácie ako zlepšiť, čo sa ešte dá.
  • Prezentačné stánky: Kde 10 šťastných startupov získa exhibičný stánok v hodnote 4900 Eur, v ktorom môžu 2 dni prezentovať svoj produkt alebo myšlienku!

Top osobnosti: O tom, že Startup/Shutdown je výnimočný, svedčia aj mená prednášajúcich, ako sú napríklad Šimon Šicko – CEO v Pixel Federation, Rasťo Kulich – Country Manager pre Google, Jakub Ptačin – zakladateľ Studio Echt, alebo Ivan Mikloš – poslanec NRSR, bývalý podpredseda vlády a minister financií Slovenskej republiky a mnohí ďaľší…

13882148_1624498431194680_4645883804116034569_n

Vychytávky pre tento rok: Na tohtoročnej konferencii sa okrem pestrého programu a inšpiratívnych spíkrov môžete tešiť predovšetkým na spoločné doobedie so CFO Fórum Slovensko a spoluprácu s UBER-om – čiže žiadny stres s dopravou, UBER to zariadi ;)

Startup/Shutdown je od roku 2015 najväčšou startupovou konferenciou na Slovensku vôbec a organizátor, ktorým je spoločnosť EBCG (European Business Conferences Group), na jej obsahu stále pracuje a zlepšuje ho. Doteraz sa jej zúčastnili aj také osobnosti ako Bala Kamallakharan (Startup Iceland) alebo Andrej Kiska Jr. (Credo Ventures).  Ak Vás zaujíma ako to tam vyzeralo minulý rok, pozrite si video.

Veríme, že sme Vás určite navnadili, tak už dlhšie neváhajte a registrujte sa TU!! :)

 

Komentáre

Najnovšie