Prejsť na obsah

Poď aj ty na najväčšiu IT konferenciu východnej Európy Lviv IT Arena 2016!

Na kvalitné IT konferencie netreba chodiť vždy len na západ. Najväčšia IT konferencia východnej Európy Lviv IT Arena 2016 v ukrajinskom Ľvove ponúkne mnohé vychytávky, ktoré každý pravý IT nadšenec a startupista určite dokáže oceniť.

Pre koho je určená Lviv IT Arena 2016?

  • Pre tých, ktorí majú chuť dozvedieť sa množstvo noviniek a zaujímavých informácií zo sveta IT a startupov
  • Pre tých, ktorí sa chcú inšpirovať alebo získať investorov pre svoj startup
  • Pre tých, ktorí si myslia, že IT konferencia na svetovej úrovni sa môže odohrať len na západe :)

Na východe Európy to žije, pridáš sa aj ty? :)

Prečo práve Ľvov?

Mesto Ľvov, nedávno zaradené časopisom Lonely Planet medzi 10 miest v Európe, ktoré by ste mali v roku 2016 navštíviť, je jedným z najväčších IT centier vo východnej Európe a taktiež jedným z najsľubnejších IT hubov v tomto regióne. V súčasnosti je domovom 15 000 IT špecialistov a jeho IT trh za posledných 5 rokov narástol až trojnásobne.

lviv

Lviv IT Arena 2016 svojím zameraním na inovácie, business, product development a venovaniu sa aktuálnym otázkam IT trhu určite uspokojí všetkých fanúšikov týchto oblastí.  Okrem toho tu budete môcť taktiež nájsť najlepší hardware z oblasti 3D printing, robotiky, dronov, wearables (nositeľné technológie), AR a VR, smart home/city a IT solutions na nadupanej Tech Expo! A samozrejme dostanete príležitosť stretnúť mnoho CEOs, developerov, dizajnérov, projektových manažérov, business analytikov, podnikateľov a ďalších, a to nielen formálnou cestou, ale aj networkingom v uvoľnenej atmosfére na troch afterparties :)

img_0235-1024x683

V skratke, 2500 účastníkov zo všetkých kútov sveta, top spíkri zo spoločností ako sú napríklad Uber, Microsoft, Twitter, Spotify, Deloitte, Philips, Telefonica a iných, startupy, inovácie, technológie a ešte omnoho viac. Aj o tom bude tretí ročník najväčšej IT konferencie východnej Európy. Organizátori sa taktiež rozhodli pripraviť pre účastníkov prekvapenie, ktorým je možnosť zúčastniť sa na veľkom hudobnom festivale Futureland (v cene vstupenky) večer po poslednom dni konferencie, na ktorom sa predstavia známe DJ-ské mená.

Lviv IT Arena 2016 sa bude konať od piatku 30.9.2016 do nedele 2.10.2016 na novom štadióne Lviv Arena a Startupers.sk vám ako partner konferencie prináša 15% zľavu na lístky! Stačí keď pri kúpe lístku zadáte promokód Arena4Friend a cena vášho trojdňového lístka sa automaticky zníži. Všetky potrebné informácie nájdete na stránke konferencie http://itarena.lviv.ua/, na ich facebooku alebo v oficiálnej aplikácii. Presvedčte sa už tento víkend v ukrajinskom Ľvove o tom, že aj vo východnej Európe sa dajú robiť veľké a kvalitné IT konferencie, ktoré dokážu bez problémov konkurovať tým na západe. My tam budeme a čo vy? :)

Arena 700x300

Komentáre

Najnovšie