Prejsť na obsah

Odborníci akých len tak na Slovensku nestretnete zavítajú o týždeň na Forbes Global: Košice Summit 2016

Robotika, umelá inteligencia a videohry sú top oblasti, ktoré sa tešia v súčasnosti veľkému záujmu. Chceš sa o nich dozvedieť viac? Už budúci týždeň vo štvrtok 9. júna 2016 sa v Košiciach uskutoční konferencia magazínu Forbes Košice Summit 2016. Budeš tu môcť stretnúť významných hostí z Izraela či Estónska a samozrejme nebudú chýbať ani špičkoví Slováci.

Najväčšími trhákmi konferencie Košice Summit 2016  budú nepochybne zahraniční hostia. Hlavnou spíkerkou bude Ružena Bajcsy, svetová legenda v oblasti robotiky a umelej inteligencie. Táto globálne uznávaná odborníčka pôvodom z Československa pomáha konštruovať roboty, ktoré sú schopné vnímať a reagovať na okolité prostredie. V súčasnosti je líderkou inovatívneho inšitútu výskumníkov, ktorí zhotovujú senzory schopné kalkulovať a navzájom komunikovať.

Forbes Global Kosice Summit 2016

Pozvanie prijal aj zakladateľ franšízy Assassin’s Creed – Stéphane Assadourian či Benjamin Soffer, CEO T3 – organizácie, ktorá spája izraelské výskumné a technologické startupy s komerčným využitím. Zo Slovákov na konferencii nebudú chýbať Simon Šičko – CEO Pixel Federation, Mária Virčíková – uznávaná výskumníčka v oblasti umelej inteligencie či Jozef Ondáš – predseda správnej rady Institute for Creative Economy a mnoho ďalších zaujímavých spíkrov.

Konferencia je rozdelená do štyroch zaujímavých blokov: IT Cluster, Regionálny panel, Robotika a umelá inteligencia a Gamifikácia. Bohatý program začína 9.6.2016 už od 8:30 a počas celého dňa je pre účastníkov samozrejme pripravené aj občerstvenie. Kompletný program konferencie a aj možnosť zakúpiť si lístky nájdete TU. Takýchto spíkrov na Slovensku len tak nestretnete, takže určite príďte 9. júna do Dominikánskeho kultúrneho centra VERITAS Košice! :)

Komentáre

Najnovšie