Prejsť na obsah

Ako spraviť miliardovú aplikáciu, dizajn roka alebo predávať ako pán? Dozvieš sa budúci piatok na MobCon 2016!

Druhý ročník konferencie MobCon sa koná už budúci piatok, 27. mája v priestoroch FIIT STU v Bratislave. Konferenciu, tak jedinečnú svojou zaujímavou koncepciou si predsa nemôžeš nechať ujsť! Preto pozorne čítaj  ďalej, možno sa niekde v článku nachádza súťaž o voľné vstupy :)

O čom vlastne MobCon je? Cieľom konferencie je vytvoriť networkingový priestor pre vývojárov, dizajnérov, startupistov a zároveň im poskytnúť najnovšie informácie zo sveta mobilných aplikácií. A to sa pri tvorbe produktov, dizajnov a služieb rozhodne zíde. Návštevníci budú mať na výber zo štyroch základných častí konferencie a tými sú: Design, Development, Business a Venture.

MobCon BA

Tento rok sa môžeš tešiť na zaujímavých spíkrov zo zahraničia aj zo Slovenska:

George Berkowski
Podnikateľ, ktorý vybudoval spoločnosti v sfére pilotovaných kozmických letov, dopravy, on-line zoznamiek a rôznych mobilných aplikácií. CEO aplikácie IceCream, hlava za medzinárodne úspešnou taxi aplikáciou Hailo a autor knihy „How to build a billion dollar App“. George študoval raketové inžinierstvo a ekonómiu na universite Massechusetts Institute of Technology a biznis na École Supérieure de Commerce de Paris.

Ross Kingsland
Co-founder a Managing Partner v spoločnosti Gravy.  Spoločnostiam poskytuje poradenstvo v stratégií rastu pre zrýchlenie ich výsledkov.

Chris Do
Držiteľom ocenenia Emmy za dizajn, réžiu, stratégiu a vzdelanie. Je hlavným stratégom a CEO spoločnosti Blind, co-founder a CEO The Skool, online vzdelávacej platformy, ktorá učí o dizajne a jeho biznise.

Jakub Ptačin
Vyštudoval marketingovú komunikáciu a tento rok končí svoje doktorandské štúdium. Časopis Forbes ho pravidelne zaraďuje do rebríčku 30 pod 30 najtalentovanejších Slovákov. Medzi jeho klientov patria napríklad spoločnosti Adobe, Telekom, Sygic, Denník N, Finstat, Pricewise, O2 a mnohé iné. S kamarátmi založil občianske združenie Backspace, ktoré má za sebou množstvo úspešných projektov a aktuálne svetovú konferenciu o dizajne By Design Conference.

Ján Ilavský
Jedným z prvých iOS vývojárov v ČR/SR. Stojí za kompletnou realizáciou viacerých ocenených mobilných aplikácií. V súčasnosti sa venuje najmä vývoju hier v štúdiu Hyperbolic Magnetism.

Richard Lipovský
CEO a spoluzakladateľ Orderlord.com, riešenia pre manažment rozvozu jedla pre reštaurácie. Orderlord rieši problém neskorých donášok jedla, jeho kvality a spoľahlivosť rozvozu. Po dvoch rokoch vybudovali partnerov a zákazníkov po celej Európe.

Igor Bukovský
Slovenský lekár, ktorý sa od roku 1992 venuje otázkam výživy a trendom v oblasti zdraviu prospešnej životosprávy.

Jano Gordulič
Scenárista, stand-up komik, kreativec a producent. V roku 2010 založil stand-up comedy show Silné reči, ktorá nepretržite funguje už takmer 5 rokov. Málokto o ňom vie, že je jedným zo zakladajúcich členov portálov Kyberia.sk a Dailymale.sk.

A aby to nebolo len o vážnych debatách, MobCon spája vzdelanie so zábavou. Atmosféra konferencie bude osviežená o vtipné prednášky, inšpirácie, programátorské výzvy, vystúpenie kapely a nebude chýbať ani networkingová afterpárty.

Súťaž!

A pozor, sľubovaná súťaž!

Chceš sa konferencie MobCon zúčastniť? Zapoj sa do našej súťaže o tri vstupy! Podmienky sú nasledovné:
1. Napíš nám na ih@startupers.sk prečo sa túžiš zúčastniť konferencie. Predmet správy uveď MobCon_SUTAZ
2. Zdieľaj tento článok na FB. Nezabudni, aby bolo jeho zdieľanie verejné!

Súťaž trvá do 25.5.2016! Výhercovia budú zverejnení 26.5 doobeda na našej FB page a zároveň budú kontaktovaní mailom.

Súťažiacim veľa šťastia, vidíme sa 27.5 2016 na MobCone 2016!

Komentáre

Najnovšie