Prejsť na obsah

Prihlás svoj startup do nového biznis akcelerátora Startup Collider od PwC

Spoločnosť PwC tento rok otvorila nový biznis akcelerátor, do ktorého sa môžu prihlásiť aj slovenské startupy. Treba sa však poponáhľať, uzávierka prihlášok je už v sobotu 10. decembra 2016.

Nový biznis akcelerátor Startup Collider je dielom varšavskej pobočky medzinárodnej spoločnosti PwC. Je zameraný na fintech startupy z oblasti strednej Európy, ktoré sú v pokročilejšej fáze a majú hotový aspoň prototyp svojho produktu. Účastníci získajú svojou účasťou v Startup Collider svetových mentorov, sedenia z rôznymi startupovými odborníkmi a prístup do globálnej siete spoločnosti PwC. Startup Collider nie je obyčajný akceleračný program, je to skôr skvelá príležitosť pre vybrané startupy posunúť svoj produkt do sveta. Účastníci taktiež dostanú vo Varšave vlastné pracovné priestory a ubytovanie.

Každoročný cyklus začína trojmesačným bootcampom, ktorý začína 9. januára, na ktorom sa podnikatelia stretnú s odobrníkmi z PwC. Každý vybraný startup bude spojený s dvoma mentormi, ktorí budú vybraní podľa ich skúseností z oblasti, v ktorej konkrétny startup podniká. Jeden z mentorov bude expert zo spoločnosti PwC, ktorý bude všetky zabezpečovať potrebné záležitosti s PwC, ich partnermi a ďalšími odborníkmi z konkrétneho odvetvia. Po bootcampe bude nasledovať 6-9 mesačná fáza vstupu na trh, na ktorom budú startupy pracovať spolu s PwC na overení konceptu a začiatku predaja.

Na konci akceleračného programu budú mať startupy zadefinované svoje biznis plány, procesy a potrebné vedomosti o ich trhoch, potrebách klientov, reguláciách a ďalších dôležitých veciach. Pre najlepšie startupy bude pripravený go-to-market program, kde startupy môžu ťažiť z veľkosti spoločnosti Pwc využitím jej produktov a služieb po celom svete. Zaregistrovať sa môžete do zajtra, 10. decembra 2016 na www.startupcollider.pwc.com. Zapojte sa aj vy a možno bude práve váš startup patriť medzi desiatku vybraných! Držíme palce :)

Komentáre

Najnovšie