Prejsť na obsah

AKTUÁLNE: Akceleračný program JIC STARCUBE 2016 hľadá nadupaný slovenský startup!

Známy brnenský startupový akcelerátor JIC vám ponúka do nedele možnosť prihlásiť sa do programu STARCUBE, ktorý vám môže zmeniť život!

Čo je JIC STARCUBE?

JIC STARCUBE je akceleračný startupový program s najdlhšou históriou v Česku. Svoj ôsmy ročník venuje virtuálnej realite, analýze big data, senzorom a kyberbezpečnosti. Ak vám mená spoločností ako napríklad GINA, Reservio alebo Kiwi (Skypicker) niečo hovoria, oddnes si ich taktiež začnite spájať s JIC STARCUBE.

Účastníci z celého sveta sa môžu prihlásiť len do polnoci 7.8.2016, a následne zažiť 3 mesiace intenzívnej ale neoceniteľnej prípravy. Semináre, workshopy a konzultácie s expertmi vám pomôžu nielen vyhnúť sa chybám a získať správne nasmerovanie, ale hlavne vyťažiť zo svojho projektu čo najviac.

JIC STARCUBE

Ak máte však pocit, že vzdelávaním to končí, tak sa mýlite, pretože STARCUBE vám poskytne taktiež:

  • Kontakty, ktoré vám pomôžu rýchlejšie vyvinúť produkt
  • Finančnú podporu na náklady na cestovanie, víza či živobytie
  • Coworkingový priestor zdarma, prístupný 24/7
  • Venture kapitál financovania 

Podmienky, ktoré potrebujete splniť sú nasledovné:

  • Tím pozostávajúci z minimálne 2 ľudí.
  • Okrem už zmienených 4 tech oblastí akcelerátor hľadá začínajúcich podnikateľov z týchto aplikačných oblastí: Industry 4.0, Retail 2.0, Paperless Office, Smart City/Home/Office a Secure Home/Family
  • Podmienkou je aj postúpenie 2% podielu dcérskej spoločnosti JIC VENTURES.

JIC

Čo je JIC?

JIC alebo aj Jihomoravské inovační centrum podporuje ľudí pri vytváraní a rozvoji firiem, ktoré následne „menia svet.“ JIC pomáha každoročne asi stovke firiem a za 13 rokov svojej existencie naštartoval takmer 360 projektov spolupráce medzi vedcami a firmami. Okrem toho spoločnosti, ktoré už prešli programom vytvorili viac než 1400 nových pracovných miest, a ďalšie stovky v nadväzujúcich službách.

Kde sa registrovať?

Vašu prihlášku vyplňte na stránkach www.f6s.com, alebo priamo TU. Nezabudnite však, že musí byť kompletná do polnoci 7. augusta. Organizátori a partneri posúdia technologickú úroveň a biznisový potenciál, a následne bude 30 najlepších tímov pozvaných (najneskôr do 22.8.)  na JIC STARCUBE Jam, kde predstavia svoje projekty.

Váhate? Zabudnite na strach a určite choďte do toho! Držíme palce a ukážte, že aj Slovensko má šikovných startupistov :)

Komentáre

Najnovšie