Prejsť na obsah

V jednoduchosti je krása. V dobe, keď sa v našom okolí stretávame s čoraz zložitejšími vecami (ktorým mnohí už ani nerozumejú) to platí dvojnásobne. Presne týmto heslom sa riadi aj Michal Kočner, autor nápadu s názvom ii Earphones Snap Strap.

Jedná sa o úplne jednoduchý nápad s uchytením slúchadiel do uší za krkom, vďaka ktorému vám už nebudú vypadávať pri športe, tanci alebo iných aktivitách z uší. To, že tento projekt má naozaj potenciál dokazuje aj jeho dvojmesačná kampaň, ktorá odštartovala na crowdfundingovom portáli Indiegogo 8. januára. V nej sa tomuto projektu už podarilo cieľ 1000 dolárov, ktorý zavŕšili už 48 hodín po spustení kampane, prekročiť viac ako 22 násobne. A to má ii Earphones Snap Strap ešte väčšiu časť kampane pred sebou.

ii Earphones Snap Strap

Na Indiegogo si môžu záujemcovia vybrať z okrúhly alebo plochý Snap Strap a to v 11 rôznych farbách a rovnako aj úchyty na kábliky slúchadiel sú dostupné v 11 rôznych farbách, z ktorých je možné všetky spolu kombinovať. Ceny sa pohybujú od 7 dolárov za kus až po 55 dolárov za 10 kusové balenie. Pre lepšiu predstavu o čo ide si pozrite video pod článkom. Najlepšie na tom všetkom je, že je to celé jednoduché, šikovné a hlavne SLOVENSKÉ:)

Komentáre

Najnovšie