Prejsť na obsah

Prichádzajú tenisky 21. storočia, každý deň iné a pritom stále tie isté

Ak patríte medzi fanúšikov módy a stále sa snažíte držať krok s módnymi trendmi, je možné, že už čoskoro ušetríte dosť peňazí na nákupoch a rovnako aj miesta v skrini. Na trh totiž majú prísť inovatívne tenisky 21. storočia.

Tenisky s názvom Shiftwear prichádzajú s možnosťou prispôsobiť si vzhľad tenisiek presne podľa seba a to kedykoľvek budete chcieť. Stačí vám k tomu jednoduchá aplikácia v telefóne a môžete mať na nohách tenisky presne podľa vašej aktuálnej nálady. Tie dokážu meniť farby aj grafiku presne podľa vášho gusta a postupom času bude možné si na tenisky zakúpiť aj dizajny od rôznych umelcov.

crumbling_effect_by_shiftwear-d9hlnda

Tieto inteligentné tenisky, ktoré majú zabudované plne ohybné HD E-Paper displeje, ktoré pri statických grafikách neberú ani žiadnu energiu, môžete dať bez problémov aj do pračky a zakladatelia hovoria aj o možnosti, že sa budú v budúcnosti dobíjať samé popri chôdzi. Zatiaľ si ich budú musieť ich majitelia ale nabíjať, avšak na jedno nabitie by mali vydržať až 30 dní. Ako budú Shiftwear fungovať si môžete pozrieť aj vo videu nižšie.

Pred pár týždňami odštartoval zakladateľ startupu Shiftwear David Coelho spolu so svojim tímom crowdfundingovú kampaň na portáli Indiegogo s cieľom vyzbierať 25 000 dolárov. Teraz, 2 týždne pred jej skončením, už svoj cieľ Shiftwear prekročili o 1419%, čo znamená, že majú na svojom konte už viac ako 350 000 dolárov od 1429 ľudí.

shiftwear_druhy

Objednať cez Indiegogo si ich môžete teraz aj vy, najlacnejšie Shiftweary v piatich farbách kúpite už od 150 dolárov, najdrahšiu 2000 kusovú limitovanú edíciu naopak za slušných 1000 dolárov. K cenám je treba pripočítať ešte poštovné. Záujemcovia, ktorí tejto módnej vychytávke neodolajú, sa jej však dočkajú najskôr až na jeseň 2016. Avšak určite sa bude na čo tešiť, my nad jednými tiež rozmýšľame :)

starry_night_van_gogh_on_sneakers_by_shiftwear-d9hjkun

Komentáre

Najnovšie