Prejsť na obsah

Do JIC STARCUBE sa hlásia startupy z 22 krajín, i ten váš sa môže prihlásiť do 30.júla!

Do JIC STARCUBE sa zatiaľ prihlásili tímy z rekordných 22 krajín, okrem iného i z Nigérie, Kamerunu, Hong Kongu či dokonca USA! Do akcelerátora naviac vstúpili noví partneri – AVG a Konica Minolta. Projekty spojené s  IoT a  kybernetickou bezpečnosťou majú ešte posledných pár dní na vyplnenie prihlášky.

Tímy môžu nakopnúť svoje projekty bližšie k internetovej revolúcii v programe JIC STARCUBE, do ktorého sa môžu prihlasovať do 31. júla na tomto odkaze.
JIC BRNO STARCUBE

JIC BRNO STARCUBE

Prečo naštartovať svoje IoT a ICT bezpečnostné projekty práve v JIC StarCube?
Vypilovať váš projekt pomôžu kapacity v obore ako je zakladateľ European IoT Council Rob van Kranenburg, výkonný riaditeľ spoločnosti Sensefinity podnikajúci v IoT Orlando Remédios alebo expertka na UX v IoT Silvia Zimmermann.
V oblasti ICT bezpečnosti poradí investor Karel Obluk alebo Martin Jansa a David Makovský z AVG.
Partnermi akcelerátora sú technologickí giganti, ktorí majú s IoT a ICT bezpečnosťou skúsenosti: Flextronics vyrába elektronický hardware pre IoT a AVG pomáha riešiť bezpečnosť i v oblasti IoT, Microsoft predáva smart hodinky Microsoft Band a IBM poskytuje softwarovú platformu pre vývoj aplikácií v oblasti IoT. Zo „starých“ partnerov nesmieme zabudnúť ešte na Lewis PR, a hlavným partnerom programu je veľmi úspešná česká firma s globálnym dosahom, Y Soft.
akcelerator STARCUBE

JIC BRNO

JIC STARCUBE už v minulosti naštartoval IoT projekty ako GINA SoftwareBRACI alebo Observe Design
40 percent trhu s antivírusmi ovládajú firmy, ktoré sú dostupné v Brne (AVG, Avast) alebo do dvoch hodín cesty – ESET (Bratislava).
Od firiem Microsoft a IBM môžu tímy využiť kredit 120 000 USD na rok na ich služby.
Tímy majú prístup k desiatkam zariadení na tvorbu prototypov (napr. 3D tlačiarne, osciloskopy, IT testovacie zariadenia, ale i termokamery, lasery, CNC, klimatické komory,…).
Ak nepochádzate z Brna, môžete si nechať pokryť náklady súvisiace s účasťou v programe (cestovné, ubytovanie v Brne, …) a vývojom produktu až do výšky 100 000 Kč pre tím!
Aj po skončení akcelerátora môžu firmy pokračovať s rozvíjaním svojho podnikania v nadväzujúcom programe JIC MASTER a zároveň majú tímy k dispozícii po celú dobu programu i po jeho skončení co-workingový priestor pre prácu na projektoch.
Všetky benefity pre účastníkov i ďalšie informácie k akcelerátoru nájdete na jeho webe.

Komentáre

Najnovšie