Prejsť na obsah

Vysokoškoláci, pozor! Posledné 4 dni na registráciu pre SMARTUp Challenge!

Projekt SMARTUp Challenge je súťaž podnikateľských plánov, ktoré vytvoria 2 až 5 nových pracovných miest pre mladých ľudí. Svoje podnikateľské zručnosti môžu rozvinúť okrem Rumunska, Maďarska a Bulharska aj naši, slovenskí 18 – 26 roční mladí potenciálni podnikatelia.

Vysokoškoláci sa môžu prihlásiť ako jednotlivci, ale aj ako tím. Po prihlásení dostanú kontakt na expertného odborníka, ktorý ich bude mentorovať počas celého priebehu až do finále. Na nápade budú spoločne pracovať približne 2 – 3 týždne. O 2 mesiace tu máme finále, ktoré sa uskutoční 30. apríla – svoj výsledok práce prezentujú šikovní študenti odbornej porote a víťazný tím pocestuje na odbornú letnú školu SMARTUp do Rumunska.

Vďaka projektu si študenti môžu zlepšiť rôzne podnikateľské zručnosti a naučiť sa inovatívne myslieť. Nájdu nové riešenia a vytvoria tak pracovné miesta s pozitívnym sociálnym dosahom. Okrem spomenutého rozsiahleho prínosu nadviažu aj nové profesijné a osobné kontakty.

Tento projekt je spoločnou iniciatívou Junior Achievement a Citibank. Lokálnymi partnermi na Slovensku sú VTP Žilina, S&T Slovensko, Univerzitný inkubátor InQb, AIESEC Slovensko a The Spot.

Registruj sa ešte dnes aj ty: REGISTRÁCIA

Komentáre

Najnovšie