Prejsť na obsah

Connect Coworking v bratislavskej Cvernovke končí, pomôžte mu nájsť nové priestory!

Connect Coworking je priestor, ktorý si za posledné roky získal v Bratislave veľkú obľubu. Vďačí za to tímu skvelých ľudí na čele so zakladateľom Vladom Vaculíkom, ktorí tu zorganizovali množstvo zaujímavých a inšpiratívnych workshopov, eventov a párty.

Podľa najnovších správ ktoré dnes Connect zverejnil sa však budú musieť v dohľadnej dobe sťahovať zo známych industriálnych priestorov bratislavskej Cvernovky. Môže za to nenájdenie spoločného riešenia s novým vlastníkom budovy, spoločnosťou YIT. Spolu s Connectom bude musieť priestory opustiť aj veľká kreatívne komunita, ktorá v Cvernovke pôsobí v priestoroch väčších ako 4000m2. O zachovanie pamiatkovej budovy sa snažila aj Nadácia Cvernovka, avšak neúspešne.

Connect

Connect taktiež poďakoval za podporu tisícom návštevníkov a zdôraznil, že toto ani zďaleka nie je jeho koniec. Už v júli by totiž chceli otvoriť návštevníkom priestory nového Connectu. Pri tejto príležitostí žiadajú o pomoc aj ľudí, ktorí vedia o priestoroch o veľkosti 500-1000m2. Ideálne by mali byť v správe mesta či mestskej časti, poprípade súkromného investora. Ak by ste o takomto priestore vedeli, určite Connecťákom napíšte na go@connect-network.com. Poprípade túto informáciu aspoň pozdieľajte vo svojom okolí.

Už teraz sme zvedaví, kde bude nový Connect 2.0 sídliť a tešíme sa na jeho otvorenie a množstvo ďalších zaujímavých a inšpiratívnych eventov! :)

Komentáre

Najnovšie