Prejsť na obsah

Od marca 2014 prináša The Spot sériu workshopov s názvom The Spot Skills, kde budú mať ich účastníci možnosť vzdelávať sa v konkrétnych zručnostiach, ktoré môžu využiť pri podnikaní. V Marci prídu na rad dve témy. Google AdWordsCopywriting a pri oboch je kapacita obmedzená na 12 účastníkov. Prvá menovaná sa bude v The Spot v OC Dunaj konať od 18:00 každý marcový utorok, t.j. 4., 11., 18. a 25.3.2014. Copywriting je na programe o 18:00 každý marcový štvrtok, t.j. 6., 13., 20. a 27.3.2014 a bude prioritne vedený v angličtine.

Pre záujemcov o zlepšenie skilov v Google Adwords však máme dve správy, dobrú aj zlú. Tá zlá je, že marcový kurz už naplnil kapacitu 12 účastníkov, dobrou správou však je, že v máji by sa tento kurz mal opakovať. V apríli by mali dostať priestor témy Google Analytics a Photoshop. Každý workshop bude trvať 90 minút, z čoho prvých 45 minút bude patriť jemnej teórii a ďalších 45 minút jej využitiu v praxi.

 

Komu je Google Adwords workshop určený?

A, pre tých, ktorí už majú svoj produkt (e-shop, službu, web stránku) a potrebujú zvýšiť predaj cez web stránku, prípadne pritiahnuť čo najväčší počet účastníkov.

B, pre tých, ktorí chcú testovať trhy alebo svoj produkt cez subscriberov. Cieľom môže byť získanie čo najvyššieho počtu záujemcov o nás beta alebo finálny produkt (napr. prostredníctvom získania mailov) a následná komunikácia s nimi ohľadne nášho produktu.

C, pre tých, ktorí majú nápad, ale ešte nemajú ani beta produkt ani web stránku. Zistia ako zanalyzovať, či existuje po takomto nápade (produkte) dopyt?

Lektormi Google AdWords workshopu sú nadšenci PPC reklamy z TARANTULY. Tarantula ako špecialista na výkonnostný marketing, so svojou 7 ročnou históriou a tímom certifikovaných AdWords profesionálov, pomáha klientom presadiť sa na domácom ale i zahraničnom trhu a zvýšiť ich predaj.

 

Komu je Copywriting workshop určený?

Ak máš úroveň angličtiny približne B2 – C1, túžbu rozbehnúť svoj start-up alebo sa len chceš dozvedieť o bežných chybách, ktoré ľudia pri písaní robia a tiež návod, ako sa ich zbaviť, zaregistruj sa ešte dnes – počet účastníkov je totiž obmedzený.

Lektorkou Copywriting workshopu je Katarína Kasalová. Katarína je bloger, lektorka angličtiny ako aj prekladateľka. Cez prispievanie do blogovej platformy Storylane objavila krásy priťahovania pozornosti vďaka kreatívnemu písaniu, copywritingu. V súčasnosti sa venuje „vylaďovaniu“ textov start-upov z oboch jej blízkych perspektív – ako skúsenej copywriterky i lektorky anglického jazyka. Popritom učí a prekladá pre firmy ako Soitron, Emerson či Honeywell.

Na absolvovanie workshopov nepotrebuješ byť členom startu-pu, je ale vhodné, ak si niektorý start-up vyberieš a všetky praktické časti budeš aplikovať priamo naň.

 

Ako sa prihlásiť?

Prihlásenie na workshop vyžaduje minimálne networkingové členstvo v The Spot, ktoré získavaš automaticky po prihlásení na  workshop. Prihlásenie prebieha cez Eventbrite priamo TU. Prihlásením potvrdzuješ svoju účasť na všetkých večeroch. Nie je možné prihlásiť sa iba na jeden z workshopových večerov.


NEZABUDNI si doniesť svoj vlastný PC, aby si na ňom mohol pracovať!

Naskiluj sa @ The Spot!:)

Komentáre

Najnovšie