Prejsť na obsah

Prvá Food Startup konferencia Start it! ťa naučí šachovať v gastrobiznise

Rád si dáš do bruška niečo dobré a slovenská klasika vyprážaný rezník s prílohou pol ryža, pol hranolky nie je tvoja šálka kávy? Alebo si nadšený startuper, rád by si v gastro biznise podnikal a zároveň načerpal nové nápady? 10. – 11. 9 2016 sa bude v priestoroch hotela Austria Trend v Bratislave konať prvá food startup konferencia na Slovensku s názvom Start it! 

Čo môže byť lepšie ako víkend plný jedla? Či si iba zanietený foodie alebo podnikáš v gastro biznise, druhý septembrový víkend vynechaj niektoré z vinobraní a hybaj sem! Organizátor Chefstarter mal s týmto formátom veľký úspech v Prahe a valí sa už aj k nám.

Okrem prednášok je na programe plno workshopov a praktických ukážok. Sobota bude venovaná prednáškam. Medzi speakrami nájdeš mená ako Dušan Plichta s Powerlogy alebo Oto Kóňa, bývalý zakladateľa Regal Burger a taktiež zakladateľ NYC Corner a menej úspešného projektu Frischco. Nebudú chýbať ani zástupcovia z radov organizátorov z Chefstarter, ako Marcel Vargaeštók či Milan Zekucia.

Nedeľný program je venovaný práve  workshopom. Chceš vedieť dokonale odfotiť svoje jedlo? Alebo aký je proces schvaľovania novej prevádzky? Alebo ako nastylovať svoje tortičky do takej podoby, že rozchytajú ako teplé rožky? Neváhaj a prihlás sa niektorý z workshopov, máš na výber až 8 tém.

Detailný program prednášok a workshopov nájdeš TU.

POZOR SÚŤAŽ!

Chceš sa na konferenciu (10. – 11.9 ) pozrieť osobne a nazbierať tak nové nápady? Startupers.sk v spolupráci s organizátorom konferencie Chefstarter ti to veľmi radi umožnia :)

Napíš do komentárov aké je tvoje najobľúbenejšie jedlo z maminej kuchyne a jeden z 2 dvojdenných lístkov môže byť práve tvoj. Súťažíme do 8. 9 2016 19:00!

Komentáre

Najnovšie