Prejsť na obsah

VIDEO: Prebehnite dostatočne rýchlo okolo reklamy a dostanete pár nových Reebok tenisiek zdarma

Na svete máme množstvo rôznych značiek, čo platí aj o tých športových. A preto sa niet čo čudovať, že pokiaľ chcú upútať ľudí a zaujať ich svojimi produktmi, musia vymýšľať stále nové a nové spôsoby reklamy. Presne ako najnovšie spoločnosť Reebok.

Minulý víkend umiestnila táto značka v hlavnom meste Švédska Štokholm outdoorový reklamný pútač vybavený kamerou merajúcou rýchlosť a technológiou sledujúcou tempo ľudí. Ako píše portál AdWeek, každý, kto prebehol okolo pútača rýchlejšie ako rýchlosťou 17 kilometrov za hodinu si automaticky odomkol pár nových bežeckých tenisiek Reebok ZPump 2.0. Skvelý spôsob ako naozaj zaujať ľudí, presvedčte sa sami vo videu nižšie.

„Naozaj sa nám páči nápad umiestniť klasický reklamný pútač a premeniť ho na niečo takto zaujímavé a unikátne. Takáto možnosť dáva zákazníkom možnosť okamžitej skúsenosti a značka je následne schopná priniesť reálnu hodnotu“, povedal Markus Schramm z kreatívnej agentúry Animal, ktorá mala celú reklamu na starosti.

„Pre nás v spoločnosti Reebok je dôležité robiť veci skutočnými a taktiež aktivovať našu cieľovú skupinu“, dodáva Filip Lagerbäck, PR a social manager spoločnosti Reebok Nordic. „Chceme motivovať ľudí k behu a posúvať ich limity aj keď nechodia do posilňovne. To je to, o čom celé naše heslo: Buď viac ľudský, je.“

Páči sa podobný štýl reklamy aj vám? Keby ste mali tú možnosť, skúsili by ste si zabehnúť po nové Reeboky aj vy? :)

Komentáre

Najnovšie