Prejsť na obsah

Dievčatá a ženy, svoje kroky, cvičenie a spánok môžete merať štýlovo s fitness náramkom Mira

Skombinovať technologickú „hračku“ so štýlovým a zároveň ženským dizajnom môže byť celkom tvrdý oriešok. Fitness náramku Mira sa to však podarilo. Konečne aj dievčatá a ženy môžu nosiť vkusný a funkčný fitness náramok ako šperk.

Mira je fitness náramok, ktorý je jedinečný spojením popredných technológií so súčasným ženským štýlom. Samotný náramok funguje spolu s mobilnou aplikáciou, kompatibilnou pre iOS a Android. V nej sa dajú namerané dáta jednoducho a prehľadne prezerať. Pre fungovanie stačí spárovať svoj smartfón s náramkom a môžete ho okamžite začať využívať. Mira funguje ako váš osobný kouč, ktorý vás bude denno denne podporovať v dosahovaní vašich cieľov. Merať dokáže počet krokov, spálených kalórií, prejdenej vzdialenosti, prevýšenia a priemerné údaje z práve dokončenej aktivity.

about-flower@2x

Fitness náramok má prehľadný displej, vďaka ktorému ho môžete nosiť aj ako hodinky. Ak si myslíte, že pri športovaní by ste predsa len ocenili „športovejšiu“ verziu náramku, môžete byť bez obáv. Jednoducho vyberiete telo prístroja z kovového rámiku, pripnete na tričko a môžete sa začať potiť. Pozor však na plávanie, Mira nie je vodeodolný fitness náramok, aj keď pot, dážď a vlhkosť mu nevadia. Nabíjanie je rovnako jednoduché, prostredníctvom USB konektora. Náramok s jedným rámikom stojí 169 dolárov, ďalší rámik je možné si dokúpiť za 99 dolárov. Mira existuje v niekoľkých farebných prevedeniach, stačí si len vybrať tú správnu farebnú kombináciu!

Mira-Smart-Bracelet

Startup bol založený v roku 2013 v Chicagu v americkom štáte Illinois. Špecializuje sa na výrobu smart náramkov špeciálne pre ženy. Ako tvrdia sami zakladatelia spoločnosti, „vieme, že denný kolobeh povinností okolo rodiny či práce je nekonečný, a teda nezostáva veľa času pre seba samú. Sami presne vieme, aké to je a preto chceme ženám pomôcť práve takýmto spôsobom.“ Tak čo, oslovila Mira aj vás? :)

Komentáre

Najnovšie