Prejsť na obsah

Video: Neopakovateľný moment krátkej slovenskej startup histórie, pitch šéfa Neulogy Ventures Ivana Štefunka na bratislavskom Startup Weekende!

Ako ste si mohli na našom Facebooku všímnúť, bratislavský Startup Weekend je už v plnom prúde a my vám musíme ešte dnes priniesť jeden veľký moment. Je ním pitch otca slovenského startup prostredia a šéfa Neulogy Ventures Ivana Štefunka, ktorým odprezentoval svoju aplikáciu nazvanú Botani.co, vďaka ktorej môže byť každý kvetinárom. V skratke, okrem toho, že presne viete ako ktorý kvet vyzerá a ako sa oň treba starať, môžete si ho aj jednoducho objednať. Skvelé, jednoduché, užitočné, skrátka také štefunkovské :)

Za týmto pitchom ako možno mnohí neviete stojí Ivanov sľub na minuloročnom Startup Weekend Bratislava 4, že o rok príde so svojím projektom aj on. Samozrejme, že Ivan sa s Botani.co projektom prebojoval do finále a ak by sa dalo staviť na celkového víťaza, zrejme by práve Ivan mal jeden z najnižších kurzov. Nižšie už Ivanov pitch a fotka pri jeho hlasovacej nástenke, za ktorú (nie len za ňu) dostal jeden hlas aj od Startupers.sk :) Viac info o Startup Weekend Bratislava 5 nájdete už zajtra na Startupers.sk, dobrú noc!

Komentáre

Najnovšie