Prejsť na obsah

Jubilejný piaty Startup Weekend Žilina začína už tento víkend!

Startup Weekend je podujatie ktoré ma na Slovensku už niekoľkoročnú tradíciu. Odohráva sa pravidelne v troch slovenských mestách – Bratislava, Žilina a Košice a práve žilinská edícia je na programe už tento víkend.

Tentokrát bude Startup Weekend Žilina ešte pamätnejší, pretože oslavuje krásne okrúhle piate pokračovanie. Aj tento víkend od 21. do 23. októbra 2016 sa zídu desiatky mladých motivovaných ľudí, aby pretvorili počas 54 hodín svoju startupovú ideu do reality, teda aby z nápadu vytvorili za tento krátky čas prototyp, ktorý budú môcť v nedeľnom finále pred početným publikom hrdo odprezentovať.

Na svojich projektoch budú pracovať v novovytvorených tímoch pod vedením skúsených slovenských a zahraničných mentorov z oblasti biznisu, UX, marketingu či vývoja softvéru. A ako to už tradične býva, na konci získajú tí najlepší množstvo hodnotných cien. Avšak najhodnotnejšou cenou pre všetkých účastníkov je možnosť pracovať na projektoch, ktoré ich zaujímajú a na ktorých môžu ďalej pracovať aj po skončení Startup Weekendu. A kto vie, možno práve tu vznikne ďalší Eset, Sygic alebo Pixel Federation :)

Zo spomínaných mentorov sa môžete tešiť napríklad na Vlastimila Vodičku, Simonu Bubánovú, Lujzu Bubánovú, Jaroslava Luptáka, Milana Steskala a množstvo ďalších ostrieľaných ľudí, ktorí už majú v podnikaní čo to úspešne za sebou. Ak sa chcete s týmito inšpiratívnymi osobnosťami spoznať a naučiť sa od nich množstvo zaujímavých poznatkov, ktoré môžete v budúcnosti využiť, tak neváhajte a kúpte si TU svoj lístok na piaty Startup Weekend Žilina, ktorý začína v Banke Žilina už v piatok 21. októbra o 18:30. Viac informácií nájdete aj TU a na FB stránke eventu.

Študenti majú lístok na celý víkend za 20 eur, neštudenti za 30 eur avšak Startupers.sk ako mediálny partner žilinského Startup Weekendu vám prináša aj súťaž o 3 lístky. Zapojiť sa môžete tak, že do komentu pod tento článok na Facebooku napíšete, prečo sa chcete piateho žilinského Startup Weekendu zúčastniť. Výhercov lístkov vyžrebujeme vo štvrtok 20. októbra večer. Ak ešte premýšľate nad účasťou, určite to skúste, či už ste programátori, dizajnéri alebo marketingovo a biznisovo orientovaní ľudia, miesto je tu pre každého a každý sa môže podeliť o svoje vedomosti a skúsenosti a vytvoriť aj vďaka nim niečo veľké. Vidíme sa v piatok v Žiline! :)

Komentáre

Najnovšie