Prejsť na obsah

Úplná besnota alebo aká bola WebSupport VIP párty 2013

Po roku zas a znova! Tí najväčší slovenskí geekovia a mnohí ďalší civilisti sa v piatok 13.12.2013 stretli na predvianočnej exkluzívnej WebSupport VIP párty 2013. O jedinečnosti tohto podujatia vypovedajú aj tvrdé prijímacie podmienky pre tých, čo mali záujem o účasť. Tí totiž museli byť skutočnými WebSupport patriotmi, aby úspešne absolvovali kvíz na stránke vianocnaparty.sk. Kto mal to šťastie, obdržal e-mail s pozvánkou a kto sa zle učil, zostal doma:)

Zábava v plnom prúde na WS párty 2013

Zábava v plnom prúde na WS párty 2013

Ako sa očakávalo, už od začiatku akcie panovala skvelá atmosféra a desiatky pozvaných hostí si vychutnávalo event (niektorí až moc:)), na ktorý sa tešili celý rok. Mišo Truban so svojou továrňou na startupy (možno ste postrehli prirovnanie slovenský startupový Willy Wonka:D) nesklamal, o čom svedčili šťastné (rozumej aj pripité:)) tváre účastníkov, prázdne tácne a kotlíky s jedlom, desiatky vypitých fliaš a drinkov od výmyslu sveta a tanečníci, ktorí sa aj vďaka nemohúcnosti bratislavských taxi služieb premávali po parkete do skorých ranných hodín.

Na WS párty bolo možné stretnúť rôzne úkazy:)

Na WS párty bolo možné stretnúť rôzne úkazy:)

Dokonca sa našli aj takí, ktorým WebSupport po roku tak chýbal, že si v ňom aj ustlali a nocovali. A možno to bolo len kvôli tým taxíkom. Nechápem ako môže niekto povedať, že taxi startupy už nie sú sexy:) Medzi účastníkmi sme postrehli aj mnoho známych osôb slovenského startupu, napríklad zo Spotu, Connectu, Neulogy, Startup Weekendu, ale aj známu to slovenskú postavu žijúcu v kalifornskom Silicon Valley Michala Šimkoviča alias Musha a ešte aj živú čiernu kozu a Pamelu, ktoré toho síce veľa spoločného so slovenským startupom nemajú, ale stoja za zmienku, pretože obe boli veľkou atrakciou. Každopádne, WebSupport pod vedením Michala Trubana dokázal, že vie nie len robiť zaujímavé startupy, ale aj skvelé epické párty! Už teraz sa tešíme na budúci rok:)

PS: zníženú kvalitu fotografií prosím pochopiteľne ospravedlňte:)

WS párty poctila svojou návštevou aj čierna koza

WS párty poctila svojou návštevou aj čierna koza

Komentáre

Najnovšie