Prejsť na obsah

The Žurnál - unikátny slovenský zápisník, ktorý ti uľahčí život!

The Žurnál je unikátny slovenský zápisník, ktorý namiesto “povinných” sekcií na úvod obsahuje namakanú osobnú víziu a prepája ju s každodenným plánovaním. Je to zápisník, v ktorom nie je núdza o miesto na poznámky a kde spôsob vypĺňania si určuje hlavne jeho majiteľ.

The Žurnál je dielom štyroch šikovných mladých ľudí, ktorí si povedali, že idú vytvoriť niečo, čo im na trhu chýba. A preto sa Ivan Zaťko, jeho manželka Monika, Juraj Zamborský a Matej Binka rozhodli, že si sami vytvoria zápisník, vďaka ktorému dokážu okrem plánovania svojho času a programu aj napredovať v realizovaní vlastných cieľov a aktivít. Ich heslom je “Každý môže byť hrdinom” a “Je to len na tebe”, čím jasne ukazujú, že prostriedok v podobe The Žurnálu tu už je, takže už si ho len stačí zaobstarať a začať konať.

Aktuálne finišuje The Žurnál kampaň na crowdfundingovom portáli HitHit.cz, kde má pár dní pred koncom kampane naplnený cieľ aktuálne na takmer 350%, čo znamená vyzbieranú sumu tesne pod 7000 eur. Keďže prvá 300 kusová várka datovaná na druhý polrok 2017 sa vypredala ešte v júni behom niekoľkých dní, teraz máte skvelú príležitosť získať svoj The Žurnál z aktuálnej 1000 kusovej várky, ktorá je datovaná na prvý polrok 2018. Na výber sú rôzne balíky diárov, preto si zabezpečte ten pre vás najvyhovujúcejší ešte dnes TU. Svoj zápisník dostanete už v novembri. Viac informácií o The Žurnál sa dozviete aj vo videu nižšie.

Diár je určený hlavne pre mladých ľudí, ktorí sa snažia nájsť v živote správnu cestu a často si nevedia uvedomiť, ktorým veciam by mali dať prednosť. A práve The Žurnál im pomáha tieto chyby eliminovať. Medzi jeho výhody patrí možnosť spoznať seba samého, taktiež lepšia organizácia času a tým pádom aj menej stresu, určenie si priorít, motivácia k napredovaniu a celkovo spokojnejší život.

Autori sa inšpirovali podobnými zápisníkmi z celého sveta, z ktorých si vzali len to najlepšie a najpotrebnejšie a dali to do jedného celku s názvom The Žurnál. Zaujímavé je okrem iného napríklad aj systematické plánovanie aktivít. Začína na úrovni sebareflexie a postupne prechádza od desať ročnej osobnej vízie, cez päť ročné plánovanie až po ročné, mesačné, týždenné a denné plány. Táto unikátna metóda spája poznatky z akademických štúdií, ako aj odborníkov z oblasti osobnej produktivity a plánovania ako napríklad Tim Ferriss, Leo Babauta, či Debbie Millman, ktoré tvorcovia testovali a vybrali len tie najdôležitejšie a najpotrebnejšie z nich.

The zurnal hrdina

248 stranový The Žurnál obsahuje ako prvý denník aj citáty od čisto slovenských autorov a predstavuje taktiež ľubozvučné pojmy ako napríklad Pondeľa, Polročnica či Mesačná mordovačka. Táto novinka zo Slovenska zaujala aj tým, že ešte v júni 2017 spustila crowdfundingovú kampaň priamo na svojej stránke TheZurnal.sk. Všetkých 300 kusov sa však vypredalo behom pár dní. Spolu s The Žurnál dostanete aj Žurnálik – návod ako sa stať za 7 dní hrdinom a Poznámky, ktoré si môžete odkladať v zadnom vrecku žurnálu, ktorý má aj šikovné rozmery, mäkkú väzbu a zaoblené rohy.

Vďaka Startupers.sk môžeš svoj The Žurnál aj vyhrať. Stačí ak pod tento článok na našom facebooku napíšeš, čo je tvojou najväčšou motiváciou v živote. Výhercu vyžrebujeme a budeme kontaktovať už vo štvrtok 26. októbra večer!

Všetky potrebné informácie nájdete aj na stránke www.thezurnal.sk alebo na ich facebookovej stránke. Nám už zostáva len držať Ivanovi, Monike, Jurajovi a Matejovi palce na ich ceste a veriť, že podobne inšpiratívnych a motivujúcich projektov bude u nás len a len pribúdať! :)

Komentáre

Najnovšie