Prejsť na obsah

Startup Grind Bratislava opäť s inšpiratívnym spíkrom, tentokrát s Petrom Irikovským!

Startup Grind Bratislava je úspešný formát eventov, na ktorom sa pravidelne stretávajú desiatky nadšencov podnikania a startupov a inšpirujú sa úspešnými Slovákmi, ktorí už majú čo to za sebou. Ďalšia takáto možnosť bude už zajtra, 28.7. o 18:00 v The Spot a navyše máte možnosť na tento event aj vyhrať dva lístky.

Čo je Startup Grind?

Ak ste o ňom náhodou ešte nepočuli, v skratke je Startup Grind najväčšia nezávislá celosvetová startupová komunita, ktorá vznikla so zámerom vzdelávať, inšpirovať a spájať.  Preto sa každý mesiac úspešní inovátori, zakladatelia, vzdelávatelia a investori podelia so svojím publikom o lekcie, ktoré prekonávali počas budovania svojich spoločností. Startup Grind prostredníctvom médií, eventov a sponzorov ako napríklad Google for Enterpreneurs podporuje startupový ekosystém až v 85 krajinách sveta.

Prečo ísť?

Od svojho založenia v roku 2010 Startup Grind pomohol tisíckam podnikateľov nájsť mentorov,  partnerov alebo získať zákazky či sponzorov. Aj vy môžete dostať šancu spoznať skvelé startupy a ľudí, ktorí ich reprezentujú.

We believe in making friends, not contacts.

We believe in giving, not taking.

We believe in helping others before helping yourself.

Prestížna osobnosť eventu

Startup Grind Bratislava si tentokrát pozval Petra Irikovského (LRJ Capital & Exponea). V minulosti sa zaslúžil o pretvorenie Slevomat Group na jednu z najrýchlejšie rastúcich internetových spoločností v európskom priestore s obratom viac ako 100 miliónov eur. Taktiež pracoval ako regionálny manažér v Groupon UK (najväčší zľavový portál na svete) a konzultant pre McKinsey a KPMG. Študoval na Karlovej univerzite v Prahe a na Singularity University.

Kedy a Kde

Ak by ste sa radi zúčastnili tohto inšpiratívnemu eventu, nájdite si čas 28. júla o 18:00 a príďte do The Spot v Bratislave. Lístky nájdete TU a ak máte chuť vedieť viac, navštívte ich Facebook event. Navyše môžete vyhrať dva lístky na tento event, stačí napísať do komentu na Facebooku, akého spíkra by ste na Startup Grind Bratislava chceli vidieť. Neváhajte a choďte sa už zajtra inšpirovať aj vy na ďalší Startup Grind Bratislava!

 

Komentáre

Najnovšie