Prejsť na obsah

Fakt, že jednou z najjednoduchších a najštýlovejších ciest k úspechu v podnikaní je všimnúť si niečo, čo ľuďom chýba, potvrdzuje jeden neuveriteľne jednoduchý, zábavný a pre každodenné použitie prospešný projekt. Pressy. Ide naozaj o drobnosť – programovateľné tlačidlo, ktoré jednoducho pripnete k smartfónu a uľahčíte si tým používanie telefónu nielen pri fotení.

Pressy

Ako asi tento nápad vznikol? Pri bežnom používaní. S najväčšou pravdepodobnosťou pri fotení. Alebo sa nikto z vás nikdy neposťažoval, že sa mu zle stáča spúšť fotoaparátu na displeji? Určite áno a rovnako aj Nimrod Back. Ten v tom k tomu uvidel aj príležitosť, vytvoril úžasne jednoduchý produkt a vyrazil na Kickstarter získať crowdfundingom 40 tisíc dolárov na rozjazd biznisu. Ohlas bol obrovský a príspevky sa na 40 tisícoch nezastavili. V súčasnosti už Pressy získalo takmer 600 tisíc dolárov.

Pozrite sa na video a sami sa presvedčte čo znamená, keď sa povie, že v jednoduchosti je sila a krása.

Hovorí sa, že nápad sám o sobe je bezcenný a záleží len na jeho exekúcii. Lenže výnimky potvrdzujú pravidlo. Ak ide o naozaj dobrý nápad a máte k dispozícii platformy ako je Kickstarter, jeho hodnota môže byť predsa len slušná. Povedzme takých 600 tisíc dolárov. Na začiatok.

Článok bol v pôvodnom znení zverejnený na blogu Helios

Komentáre

Najnovšie