Prejsť na obsah

Svetový slovenský startup Sli.do prichádza s veľkou novinkou, ktorá ho dostane ešte ďalej!

Len včera sme na našom Facebooku zdieľali fotky slovenského startupu Sli.do, ktorý momentálne používajú aj v ďalekom austrálskom Sydney. A dnes Sli.do, ktoré je svojou interaktívnou komunikačnou platformou medzi spíkrami a publikom známe po celom svete, prišlo s novinkou, ktorá mu veľmi pomôže v pokračujúcej globálnej expanzii. Ide o zdieľanie slajdov z prezentácií naživo, priamo počas prezentácie do zariadení účastníkov. Okrem toho však Sli.do prináša ešte aj ďalšie bonusy.

Odteraz si vďaka novej funkcii Live slides nebudete musieť na prezentáciách, konferenciách a workshopoch, kde bude tento startup použitý, robiť žiadne poznámky alebo fotografie slajdov. Celú prezentáciu si vďaka tejto novinke od Sli.do totiž budete môcť prezerať, ukladať a sharovať vo svojom zariadení, či už pôjde o desktop, notebook, tablet alebo smartfón. Táto inovácia je však určená aj pre organizátorov jednotlivých eventov, na ktorých je Sli.do používané.

Slido 3

Tí budú mať k dispozícií zjednodušený manažment prezentácií, kedy si ich môžu do Sli.da vopred nahrať a chronologicky naplánovať. Týmto sa predíde obvyklému zdĺhavému prepínaniu prezentácií medzi jednotlivými spíkrami. Windows aplikácia Sli.do dokáže prezentovať ako klasické PowerPoint prezentácie, tak aj prezentácie so známej inovatívnej služby Prezi, vďaka ktorej dostávajú prezentácie úplne iný nádych a drive. Sli.do aplikácia okrem toho dokáže zobraziť aj pdf súbory, fotografie a videá zo služieb YouTube a Vimeo.

Slido 4

Veľkou pridanou hodnotou pre organizátorov jednotlivých podujatí, v ktorých je použitý aj tento slovenský startup je aj kompletný analytický výstup, v ktorom sa dajú jednoducho a prehľadne sledovať rôzne metriky. Po jednotlivých eventoch bude následne zaslaný používateľom aj mail s jednotlivými slajdami, ktoré sa im páčili a ktoré si uložili. Táto novinka Sli.du určite pomôže, pretože si pritiahne nových používateľov a zároveň bude mať pre organizátorov o dôvod naviac, prečo by ich mali na svojom evente použiť. Sli.do, držíme vám silno palce! :)

Slido 5

Komentáre

Najnovšie