Prejsť na obsah

Startup Grind Bratislava 12 s Petrom Komorníkom zo Sli.do už zajtra

Už v stredu 14. decembra sa uskutoční posledný tohtoročný bratislavský Startup Grind s poradovým číslom 12. A na záver tohto roka čaká návštevníkov naozaj zaujímavý hosť, Peter Komorník zo startupu Sli.do.

Sli.do je jeden z najznámejších a najúspešnejších slovenských startupov, ktorý poznajú návštevníci najrôznejších eventov po celom svete. Od svojho vzniku v roku 2012 bolo Sli.do použité na viac ako 25 000 eventoch v najrôznejších kútoch zeme. Málokto vie, že Sli.do vzniklo na bratislavskom Startup Weekende, ktorého siedme pokračovanie sa uskutočnilo práve minulý víkend.

sug-ba-sli-do

Medzi klientov Sli.da sa radia aj také spoločnosti ako Uber, Netflix, Oracle, Google ale vyskúšať si ho mohli aj návštevníci každoročného obrovského festivalu technológií SXSW. Jeho zakladateľ Peter Komorník príde už v stredu večer na Startup Grind Bratislava 12 porozprávať o mnohých zaujímavých veciach, ako napríklad, čo za posledné 4 roky so Sli.dom zažil a naučil sa alebo aké je to šéfovať globálnemu startupu.

Začiatok eventu, ktorý bude tentokrát na City University of Seattle (Panónska 17, Bratislava), je naplánovaný na 18:00 a po rozhovore s Petrom bude pre návštevníkov možnosť networkingu a občerstvenia. Lístky si môžete zakúpiť TU. Viac informácií nájdete aj na stránke SUG BA a na Facebook stránke eventu. Príďte si po poslednú tohtoročnú dávku inšpirácie už zajtra, 14. decembra na posledný tohtoročný Startup Grind Bratislava! :)

Foto: hnonline.sk

Komentáre

Najnovšie