Prejsť na obsah

Prvá Google Glass aplikácia pre moderátorov eventov je zo Slovenska

Stretávať ľudí s inteligentnými okuliarmi nazvanými Google Glass budeme čoraz častejšie. Potenciál v tejto technológii vidí aj slovenský startup Sli.do, ktorý v novembri 2013 vyhral prvé miesto v kategórii Best New Event Technology startup na The Event Technology Awards v Londýne a o ktorom sme viac nedávno písali v našom článku. Tento krát sa chalani zúčastnili trojdňového eventu s názvom The Fresh Conference 2014 v dánskej Kodani, ktorá sa skončila len včera.

Tu sa chalani predstavili prvou Google Glass aplikáciou pre moderátorov eventov. ´´FRESH 2014 je o stretnutí s inováciami a novými nápadmi. Nemohli sme si vybrať lepšiu príležitosť na predstavenie našej najnovšej inovácie: Sli.do pre Google Glass,´´ povedal šéf startupu Peťo Komorník.

Sli.do pre Google Glass umožňuje moderátorom vidieť najlepšie otázky z publika. Ľudia sa cez Sli.do jednoducho pýtajú otázky a následne hlasujú za tie najlepšie. Moderátor môže vidieť ako najnovšie otázky, tak aj tie s najlepším hodnotením a jednoducho ich zapracovať do diskusie.

Včera mali dokonca účastníci konferencie FRESH 2014 možnosť vyskúšať si túto aplikáciu. Aplikácia bude ešte pred jej zverejnením dostupná pre vybraných klientov slovenského startupu Sli.do. Chalani, držíme vám palce v dobíjaní eventového sveta!:)

sli.do google glass

thefreshconference.com

 

Komentáre

Najnovšie