Prejsť na obsah

Startup Weekend Bratislava 5 už tento piatok, a ty naň môžeš vyhrať lístok!

Jedna z TOP startupových udalostí roka 2014 na nás čaká už tento piatok. Nápady, ktoré stoja za to, ľudia, ktorí sa chcú sebarealizovať, novovznikajúce tímy, ktorých súčasťou môžete byť, 54 hodín tvrdej práce, chuť byť najlepším, spraviť najviac a zvíťaziť, ale aj mnoho zážitkov, nových vedomostí, priateľstiev a známostí. Aj takto by sa dal charakterizovať Startup Weekend Bratislava, ktorý do nášho hlavného mesta zavíta už po piaty krát. A keďže nechceme, aby ste na ňom chýbali, pripravili sme pre vás aj súťaž o lístok na toto nezabudnuteľné podujatie.

Je to celé veľmi jednoduché, stačí, ak dáš na tento článok like, do komentov pod článkom napíšeš, prečo práve ty by si mal ísť na Startup Weekend Bratislava 5 a na záver ho sharneš na svoj wall na Facebooku. Pozor, súťaž trvá do 20.11.2014 do 22:00!

SWBA 2014

Ak by sa ti náhodou lístok nepodarilo vyhrať, môžeš si ho stále kúpiť priamo TU. Všetko to vypukne už 21.11.2014, teda v piatok o 17:00 po dvoch rokoch opäť na Ekonomickej Univerzite v Bratislave. Práca na ideách bude trvať až do nedeľného večera, kedy je na programe vyhlásenie víťazov. V porote nebudú chýbať známe mená ako napríklad známy slovenský startup guru Michal Truban a z množstva mentorov spomenieme napríklad Milana Steskala z Mentegramu alebo ´´chlapca od startupov´´ Miša Maxiána. Viac o tom, čo ťa na SWBA5 čaká a neminie, nájdeš TU.

Ak ste minulý ročník premeškali, môžete si ho aspoň dodatočne pripomenúť v našom reporte. Aj tento rok sa zaručene sa máte na čo tešiť, o to viac, že taktovku nad celým podujatím drží pevne v rukách Mišo Haruštiak, ktorý sa ako správny kreatívec bez pochyby postará o váš nezabudnuteľný zážitok z celého eventu. Tak dámy a páni, vidíme sa už tento piatok a ako vy, tak aj my sme zvedaví, čo všetko dokážu mladí šikovní ľudia vytvoriť za 54 hodín, dostartupovania priatelia! :)

Startup Weekend BA 2014

Komentáre

Najnovšie