Prejsť na obsah

54 hodín a desiatky makajúcich ľudí na 12 skvelých ideách. Takto by sa dal v krátkosti charakterizovať piaty bratislavský Startup Weekend. Pätica porotcov v zložení Michal Truban, Branislav Styk, Boris Zelený, Kenneth Ryan a Ivan Debnár mala skutočne ťažkú úlohu, vybrať tých najlepších z najlepších.

Nakoniec sa to podarilo tejto trojici. Na treťom mieste skončili Go Ticket, ktorí by chceli ukázať Ticketportalu a Eventimu, ako má vyzerať skutočný, jednoduchý a pohodlný predaj lístkov. Druhé miesto obsadil Ivan Štefunko a jeho tím s ich rebrandovaným projektom Balcony Florist (pôvodne Botani.co), ktorého úvodný pitch ste mohli vidieť na Startupers.sk už v piatok ;) A víťazom sa stal Go Discover, ktorý by sa dal charakterizovať aj ako Tinder pre cestovanie. Jeho princíp spočíva v tom, že keď prídete do nového mesta, ktoré nepoznáte, môžete si podľa fotiek pamiatok vybrať, ktoré chcete vidieť a ktoré nie a podľa toho sa vám všetky body, ktoré chcete vidieť spoja na mape a vytvoria vám trasu po pamiatkach, ktoré ste si sami vybrali a ktoré chcete vidieť, skutočne zaujímavý nápad.

Touto cestou by sme sa ešte radi poďakovali celému organizačnému tímu Startup Weekend Bratislava 5, ktorí to zvládli skutočne na výbornú a už sa nevieme dočkať šiesteho bratislavského startupového dobrodružstva! :)

SWBA winning teams SWBA winners SWBA final loveu SWBA final 1 SWBA final jump

Viac info o Startup Weekend Bratislava 5 vrátane videa s vyhlasovaním víťazov môžete na Startupers.sk očakávať už čoskoro! :)

Komentáre

Najnovšie