Prejsť na obsah

15-17.11.2013 sa v Bratislave po štvrtý krát uskutoční medzinárodné podujatie Startup Weekend. Trojdňový technologický maratón sa bude tentokrát konať v krásnych priestoroch novej budovy Fakulty informatiky a informačných technológií Slovenskej technickej univerzity v Bratislave.

Startup Weekend Bratislava 4

Celé to vypukne už v piatok 15. novembra o 18:00, kedy sa na FIIT STU začnú registrácie účastníkov. Prihlásiť sa môžu celé tímy, ale aj jednotlivci, ktorí majú vlastný nápad, alebo sa chcú k niektorému z projektov pridať.

Cieľom tohto 54 hodinového podujatia je pretransformovať nápady zúčastnených na použiteľné a životaschopné projekty. Výstupom celého procesu by mala byť funkčná aplikácia, produkt alebo služba. Pomáhať im v tom budú skúsení mentori z radov úspešných podnikateľov, startupistov a ďalších profesionálov.

V priebehu prvého dňa budú z prezentovaných ideí vybrané tie najlepšie, okolo ktorých sa utvoria tímy. Tie budú na nich pracovať počas nasledujúcich dvoch dní pod dohľadom skúsených a ochotných poradcov  zo sveta startupov.

V nedeľu bude následne prebiehať prezentácia výsledných projektov pred odbornou porotou. Špeciálnym prekvapením tohto ročníka je, že jeden z porotcov bude volený priamo z radov mentorov samotnými účastníkmi Startup Weekendu Bratislava. Súčasťou programu podujatia budú aj prednášky o prezentovaní a panelová diskusia, kde sa o svoje skúsenosti podelia úspešní slovenskí startupisti.

Lístky sú už v predaji a preto s ich kúpou určite neváhajte!  Kúpite ich TU. Zvýhodnení sú študenti, pre ktorých je pripravená vstupenka za 38 EUR.  Bežný účastník bude mať vstup za 55 EUR. V cene je zahrnuté aj občerstvenie počas všetkých troch dní konania Startup Weekendu Bratislava.

Pre verejnosť budú otvorené úvodné piatkové a záverečné nedeľné prezentácie už vytvorených projektov, s ktorými bude spojené aj slávnostné vyhlasovanie víťazov, na ktorých čakajú hodnotné ceny.

Viac informácií nájdete na webovej stránke Startup Weekend Bratislava http://bratislava.startupweekend.org/ a na ich Facebooku https://www.facebook.com/StartupWeekendBratislava .

Na tomto skvelom bratislavskom startup evente sa zúčastní aj Startupman osobne, preto si tento dátum zapíšte do kalendárov, kúpte si v dostatočnom predstihu lístky a nenechajte si toto jedinečné podujatie ujsť!:)

 

Komentáre

Najnovšie