Prejsť na obsah

Startup Factory Slovakia - startupová konferencia, akú Bratislava ešte nezažila

Už tento štvrtok 4.6.2015 sa uskutoční v industriálnych priestoroch Connectu v bratislavskej Cvernovke startupové podujatie, aké naše hlavné mesto ešte nezažilo. Startup Factory Slovakia sa totižto zúčastnia sa ho startupoví odborníci zo Silicon Valley, Londýna, Berlína či severských krajín, ktorí sa podelia o svoje bohaté skúsenosti týkajúce sa startupov a ich financovania. Toto podujatie spojí množstvo startupistov a ľudí zaujímajúcich sa o túto oblasť, ktorí budú mať možnosť dozvedieť sa cenné informácie pre ďalší rozvoj svojho podnikania.

Okrem množstva startupových expertov zvučných mien prijal pozvanie na konferenciu aj prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska a európsky komisár digitálneho hospodárstva Günther Oettinger. Cieľom Startup Factory Slovakia je priniesť pohľad slovenských a zahraničných odborníkov, profesionálne sa venujúcich startupovej a podnikateľskej oblasti. Začínajúci podnikatelia ale aj všetci ďalší účastníci podujatia si tak budú môcť vypočuť vlastné skúsenosti špecialistov a získať profesionálne rady a pomoc pri financovaní vlastného biznisu.

Vďaka bohatému programu a zaujímavým panelovým diskusiám, ktoré budú prebiehať počas celého dňa, sa budú môcť účastníci dozvedieť viac aj o samotnom investovaní do startupov či crowdfundingu. O tom bude mať určite čo povedať aj Viktor Reviljak. Aktuálne prebiehajúca crowdfundinogvá kampaň jeho startupu CulCharge totižto naplnila svoj cieľ už za prvý deň, o čom ste si viac mohli prečítať aj na Startupers.sk.

Startup Factory Slovakia

Startup Factory Slovakia organizuje coworkingové centrum Connect pod záštitou Ministerstva financií Slovenskej republiky. Známy bratislavský Connect je miestom, kde môžete stretnúť začínajúcich a zabehnutých podnikateľov, freelancerov či startupistov, ktorých aktívne podporuje, poskytuje im priestor na prácu a organizuje vzdelávacie a inšpiratívne podujatia rôzneho druhu. Celé podujatie sa začína už vo štvrtok 4.6.2015 o 11:15 otváracím ceremoniálom a úvodnou rečou prezidenta Slovenskej republiky v priestoroch Connectu v Bratislavskej Cvernovke (Stará pradiareň, 3. posch). Program podujatia je naplánovaný do 18:00.

Bohužiaľ kapacita konferencie je už úplne naplnená, avšak máme pre vás dobrú správu, pretože pozrieť si ju budete môcť aj online cez YouTube, viac informácií nájdete už čoskoro na FB stránke eventu. Program celého podujatia nájdete TU. Určite neváhajte a ak sa nemôžete zúčastniť, pozrite si konferenciu online, mať takéto mená pokope sa totižto len tak často nevidí! :)

Connect

Komentáre

Najnovšie