Prejsť na obsah

Mentors Night: Innovations - noc plná startup mentoringu už čoskoro v Bratislave!

Už o mesiac sa v Connecte uskutoční výborné podujatie pre všetkých, ktorí potrebujú pomôcť so svojimi nápadmi, teda začínajúcim podnikateľským projektom získať skúsenosti a rady od ľudí, ktorí kedysi boli tiež tam, kde sú teraz oni – Mentors Night: Innovations.

Cieľovou skupinou sú projekty, ktoré už naozaj pracujú na svojom produkte (je konkrétny, resp. majú prototyp), prinášajú inovatívne riešenia problémov, definovanú cieľovú skupinu, spísaný podnikateľský plánpotrebujú pomôcť s konkrétnymi záležitosťami ako napr. nastavenie biznis modelu, marketingová a predajná stratégia, tím manažment či vývoj software-u alebo len získať feedback a kontakty. Ste medzi nimi aj vy?

Podujatie si dáva za cieľ pomôcť daným vybraným projektom (nebudú sa vyberať projekty, ktoré sú ešte len v štádiu „nápad“!) vyriešiť ich problémy. Taktiež ich inšpirovať, spojiť ich s novými kontaktmi a pomôcť im v budúcom rozvoji. Samozrejmosťou bude aj networking, z ktorého chcú organizátori pre vás získať čo najviac. Chcú, aby sa spájali ľudia na odlišnej úrovni znalostí a vedomostí, či už ste študenti, akademici, mladí podnikatelia, skúsení podnikatelia či nadšenci zvažujúci niečo vlastné. Veria, že každý sa môže naučiť niečo od každého, a že každý môže byť každému mentor. Ak chcete vedieť, kam vás posunie jediná noc, tak neváhajte a prihláste sa už teraz!

Event sa bude konať v utorok 23. februára od 17:00 a počas jednotlivých blokov mentoringu budú prebiehať prednášky otvorené aj pre verejnosť. Taktiež prebehne hlasovanie publika o najzaujímavejší projekt a určite sa na vás chystajú aj ďalšie prekvapenia.

Ak chcete vedieť, koho na evente stretnete, tak to budú ostatné prihlásené projekty, študenti vysokých škôl, zástupcovia partnerov (vysoké školy a médiá), spomínaní mentori a prednášajúci a samozrejme ľudia z podnikateľskej komunity.

Ak stále nevieš, či sa prihlásiť, tak vedz, že týmto projektom v minulosti prešli firmy ako Localization Guru, Herbert Sirupy, AmbiScreen, Yellow Emperor či Wakesapp.

A kto ťa bude tento rok mentorovať? Táto skúsená štvorica:

katka1_mentors

dusan

ondrej1_mentors

michal1_mentors

Ak však vlastný projekt ešte nemáš, nevadí. Organizátori pripravili sprievodný program zahŕňajúci prednášky, aktivity a networking počas celého večera. Tu sa čo-to dozvieš od hláv akými sú Juraj Sasko (Visibility), Ján Brtáň (Sono) či Juraj Holub (sli.do).

Určite sa pýtate aj na cenu podujatia, však? Máme pre vás skvelú správu! Dvom z vás ponúkneme lístok na sprievodné aktivity úplne zadarmo! Pre ostatných je cenník nasledovný:

  • Vstup na prednášky a aktivity (prihlásiť sa treba tu):

Regular ticket – 9€/osoba

Student ticket – 5€/osoba

  • Vstup na mentoring so svojím projektom (prihlášky tu):

Early Bird ticket (registrácia len do 5.2.!) – 40€ pre 3 osoby

Regular ticket – 50€ pre 3 osoby

Ak si hovoríte, že cena je privysoká, pozrite sa, čo všetko vstup obsahuje:

  • 3 osoby 
  • 45min mentoringu počas eventu s jedným mentorom v zasadačke Connectu
  • vstup na sprievodný program a networking
  • okrem mentorov a spíkrov tu budú aj partneri –  KPMG, Slovenská sporiteľňa a ďalší
  • follow-up po evente, kde dostanete aj s vaším mentorom k dispozícii zasadačku v Connecte na 1 deň
  • catering, drinks

Tak čo, už sme vás presvedčili? :) Neváhajte a prihláste svoj projekt na mentoring (alebo aspoň sprievodné aktivity) čím-skôr, keďže sa máte naozaj na čo tešiť a počet miest je obmedzený!

Komentáre

Najnovšie