Prejsť na obsah

Spojenie startupov a financií po roku opäť na konferencii Startup or Shutdown

Už po štvrtý krát sa na Slovensku môžeš tešiť na konferenciu Startup or Shutdown, ktorá v sebe výnimočne spája startupový a korporátny svet. Ak máš hlavu plnú nápadov a potrebuješ usmerniť, Startup or Shutdown je pre teba príležitosť osloviť tých správnych ľudí pre tvoj biznis.

Startup or Shutdown je jednodňová konferencia, kde mladí, inovatívni ľudia zo 60 vybraných startupov, sa prepájajú so skúsenými odborníkmi z oblasti financií. Konferencia sa uskutoční už tento utorok 10.októbra 2017 v hoteli Double Tree by Hilton Bratislava.

Čo ťa tento rok čaká?

  • Quick Pitch Competition: 3+2 minúty pre vašu prezentáciu pred celým CFO/CEO publikom a rovnakými nadšencami ako ste vy
  • Viac ako 8 hodín jedinečných networkingových možností, vrátane 1 na 1 stretnutí s rečníkmi podujatia
  • Networking s viac ako 150 CEOs/CFOs: Kde spoznáte potenciálnych mentorov, testerov riešení alebo klientov
  • Feedback: Kde si overíte svoj nápad pred odbornou skupinou ľudí
  • Workshop: Ako využiť reč tela v biznise
  • Panelové diskusie 
  • Inšpiratívne biznis príbehy či interaktívne prednášky
startup-or-shutdown-twitter-header

Koho môžeš tento rok stretnúť?

Rôzne osobnosti z oblasti startupov a biznisu, ako napríklad Dominik Orfanus – CEO v Benjamin Button, Zdenko Hoschek – CEO a spoluzakladateľ Creative Web, Milan Masaryk – CFO Esetu (CFO roka 2013), Jiří Ponrt – finančný riaditeľ Alza.cz, Juraj Strieženec – CFO Kiwi.com a mnoho ďalších, s ktorými sa môžeš stretnúť pri káve či na slávnostnej večernej párty. Zaregistrovať svoj startup môžeš stále TU. Ak nemáš svoj startup, ale chceš sa prísť pozrieť, môžeš si kúpiť svoj lístok TU.

Startup or Shutdown je od roku 2015 najväčšou konferenciou na Slovensku spájajúcou startupy s financiami, čo je jej hlavnou myšlienkou. Takto pomáha obom stranám posunúť sa ďalej v biznise. Organizátor spomínanej konferencie je spoločnosť EBCG (European Business Conferences Group), za ktorou stojí tím profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami s organizovaním podujatí pre európskych lídrov z rôznych odvetví.

Komentáre

Najnovšie