Prejsť na obsah

Slovenský startup Orderlord práve získal investíciu od Neulogy Ventures!

Na našom malom Slovensku sa práve uskutočnila ďalšia na naše pomery celkom veľká startupová investícia. Stojí za ňou slovenský fond Neulogy Ventures, ktorý si tento krát vzal do hľadáčika startup OrderLord (bývalý LiveDispatcher), účastníka aktuálneho kola v pražskom akcelerátore Wayra. Investícia je vo výške 200 tisíc €, percentuálnu výšku podielu, ktorý Neulogy Ventures v OrderLorde získali zatiaľ nepoznáme. Neulogy Ventures o tom informovalo na svojej stránke.

Startup OrderLord, za ktorým stoja Dušan Koutný, Richard Lipovský a Ivan Kollárik, sa zameriava na oblasť online objednávania a donášok jedla, ktorá rastie zhruba o 20% ročne. OrderLord však nerobí donáškový systém ako taký, ale inovuje, zefektívňuje a zjednodušuje celý proces donášok a tým reštauráciám šetrí čas a náklady a zvyšuje spokojnosť zákazníkov, aj vďaka možnosti online sledovania ich donášky jedla.

V rámci testovania OrderLordu získali chalani aj exkluzívneho partnera a to rakúsky McDonald´s, na ktorom si mohli svoj systém bezpochyby skvele otestovať a aj vylepšiť. Aktuálne je tím OrderLord v New Yorku, kde by mala pokračovať ich globálna expanzia, k čomu im skutočne držíme palce :) Ďalšie informácie o transakcii, rovnako ako aj vyjadrenia chalanov z OrderLord pre vás zisťujeme, takže pre najčerstvejšie informácie sledujte Startupers.sk!

Orderlord

Komentáre

Najnovšie