Prejsť na obsah

Forbes 30 POD 30 - Šikovní mladí Slováci opäť pod jednou strechou

Slovenský a český Forbes  spájajú ten rok svoje sily aby do bratislavskej Starej tržnice priniesli ďalšiu dávku inšpirácie, v podobe množstva rozhovorov a diskusií s tými najlepšími z rebríčka 30 POD 30 nielen zo Slovenska, ale aj Česka a Maďarska.

Tohtoročný festival nebude len o biznise a svetových nápadoch. Organizátori si pripomínajú 30 rokov od revolúcie a do diskusie spájajú študentských lídrov roku 1989  v diskusii s lídrami roku 2019. Ďalšou horúcou témou bude aj rozhovor s eventovou managerkou Laurou Hof z Wim a Wim Hof Method. Metóda Wima Hofa je kombináciou špeciálneho dýchania, koncentrácie a postupného vystavovania sa chladu. Výsledkom je posilnenie imunity, odstránenie stresu či depresií, ale aj skvalitnenie spánku.

Podujatie sa odohrá opäť v Starej tržnici už tento piatok 12.4.2019. Ráno môžeš odštartovať spoločnými raňajkami už o 8:30. Úvodné slovo si o 9:30 podelia šéfredaktor Juraj Porubský za Forbes Slovensko a Senior staff writer Michael Mareš za Forbes Česko. Hneď po nich sa účastníci dočkajú aj príhovoru slovenského prezidenta Andreja Kisku.

prvom paneli sa ti predstavia študentskí lídri ´89 s lídrami roka 2019, kde budeš môcť vidieť mená ako Juraj Vaculík – z MADE BY VACULIK, Juraj Šeliga z iniciatívy Za slušné Slovensko, Vladimíra Ledecká z Kancelárie prezidenta a Vojtech Franta, člen zastupiteľstva z Krajského úradu Karlovarského kraja.

Nebudú chýbať ani influenceri z offline a online sveta, Peter Altof ( Slovensko) a Mikolas Josef (Česko). Tešiť sa môžete aj na hviezdne rozhovory s Petrom Ondrúškom a Lukášom Platinským – Blue Vision Labs, Jiřím Třečákom – Supernova a Kingou Jentetics – PublishDrive.

Do investorského panelu tento rok zasadnú odborníci ako Jens Lapinski – CEO z Angel Invest, Paul Jozefak z LiquidLabs, Maciej Małysz – Partner z Inovo VC a mnoho ďalších zaujímavých mien.

Veľkou témou posledných rokov je aj téma vyhorenia. To ako sa s ním vysporiadať, v lepšom prípade mu rovno predísť, prídu porozprávať Dominika Žiaková – Investor Relations z IPM LLP, Marie Salomonová – Nevypusť duši
Jakub Ptačin a Martin Ondrejkovič – lekár, psychiater, psychoterapeut & lektor.

Nižšie si môžeš pozrieť, ako to vyzeralo na Forbes 30 pod 30 v roku 2018.

Ani tento rok nebude chýbať súťaž Car Pitch, ktorej výhercov sa dozvieme hneď po odovzdávaní ocenení Slovenského a Českého Forbesu – 30 POD 30 2019, ktoré sa uskutoční krátko pred 17:00.

Pre všetkých účastníkov je nakoniec pripravená aj obľúbená afterparty, tentokrát v priestoroch Luna Baru.

Vstupenky na podujatie si môžeš zakúpiť TU už len do štvrtka 11. apríla 2019.

Kedy?: 12. apríl 2019 (piatok), od 8:30hod.
Kde?: Stará tržnica, Nám. SNP, 811 01 Bratislava-Staré Mesto

Komentáre

Najnovšie