Prejsť na obsah

Slovenský Learn2Code ti prináša vzdelanie, ktoré ti zmení život

Learn2Code je úspešný slovenský vzdelávací startup, ktorý za svoju viac ako trojročnú históriu pomohol už veľkému množstvu ľudí dostať sa bližšie k programovaniu a naučiť sa množstvo užitočných vedomostí z technologickej oblasti. Teraz má však oveľa väčšie plány.

Learn2Code pred dvoma rokmi spustil úspešný online kurz programovania nazvaný WebRebel. Tento kurz vo forme podrobných videotutoriálov si vyskúšali už tisícky ľudí, ktorí sa vďaka inštruktorovi Yablkovi dostali omnoho hlbšie do programátorskej oblasti. V dnešnej dobe, kedy sú technológie všade okolo nás, to má aj veľké opodstatnenie, keďže čoraz viac ľudí chce vedieť, ako jednotlivé systémy vlastne fungujú, poprípade aj začať tvoriť vlastné veci. A o úprave fotografií a tvorbe a editovaní videí asi ani nemusíme hovoriť.

Práve preto sa v Learn2Code rozhodli, že vrámci svojho hesla “vzdelanie, ktoré ti zmení život“, svoju ponuku kurzov výrazne rozšíria. Dokonca roka tak máte jedinečnú možnosť získať 9 online kurzov + 11 online pripravovaných kurzov (nie len programátorských), teda 150 hodín videa a viac ako 500 kapitol, za cenu 199 eur na celý rok 2017. Ušetríte tak viac ako 1000 eur, pretože plná cena celého balíka kurzov má hodnotu cez 1200 eur. Kurzy sú navyše akreditované Ministerstvom školstva a samozrejmosťou je aj 14 dňová garancia vrátenia peňazí.

V už hotovom balíku sú pripravené kurzy: WordPress témy a WordPress pluginy, Webrebel 1 zameraný na HTML, CSS a Javascript, Webrebel 2 zameraný na PHP, Webrebel 3 zameraný na OOP a Laravel, Swiftológ 1 – jazyk Swift, Swiftológ 2 v ktorom si naprogramujete iOS aplikáciu Výroky a dva kurzy Visual Design Digital zamerané na Photoshop a úpravu fotiek v ňom.

Zakladatelia Learn2Code Radovan Debnár a Marián Kristeľ

Zakladatelia Learn2Code Radovan Debnár a Marián Kristeľ

11 pripravovaných kurzov (v najbližších mesiacoch) predstavuje skutočne pestrú ponuku, z ktorej si dokáže vybrať každý. Patria sem kurzy Visual Design Print (Illustrator a InDesign), dva kurzy zamerané na Design mobilných a webových aplikácií (UI/UX), pre začínajúcich vlogerov sú pripravené 3 kurzy – Videomaker (Adobe Premier Pro), Video Animator (Adobe After Effects) a pokročilé techniky vo Videomaker Pro. Pripravený bude aj kurz databáz SQL a NoSQL, kurz základov programovania, Preprocesory (Less a Sass), Javascript Series a aj kurz Android Developer zameraný na tvorbu Android aplikácií.

Prístup k všetkým 20 online kurzom v jednom balíku získate na celý rok 2017 za 199 eur, ak si ho zakúpite do konca tohto roka. Urobiť tak môžete priamo na stránke Learn2Code, kde nájdete aj celú ponuku kurzov spolu s bližšími informáciami a viac informácii nájdete aj na ich Facebook stránke. K dispozícií sú aj prezenčné kurzy a tento úspešný slovenský startup sa aj kurzy pre deti a seniorov. Ak by ste balíček online kurzov chceli darovať niekomu na Vianoce, stačí napísať do Learn2Code, kde vám radi vystavia a pošlú darčekový poukaz. Takáto skvelá a široká ponuka tu ešte nebola, poďte si preto s Learn2Code po vzdelanie, ktoré vám zmení život!

Komentáre

Najnovšie