Prejsť na obsah

Možno ste si všimli, že Connect Coworking nedávno spustil novú stránku pracujinak.sk. Je veľmi zaujímavá, user friendly  a ohlasy na ňu tomu doposiaľ len nasvedčujú. Ak ste ju doteraz nevideli tak by ste to mali čo najskôr napraviť. Ide vlastne o prezentáciu industriálnych priestorov Cvernovky, ktoré Connect okupuje a ich výhody, prečo by ste v nich mohli a mali pracovať možno práve aj vy.

Medzi ne patrí napríklad zaujímavý a inšpiratívny priestor pre prácu a stretnutia s klientmi, chillout zóna, plný bar, zaujímavé prednášky a workshopy, skvelí ľudia z rôznych oblastí, a samozrejme aj tlačiareň a zasadačky. O tom, že v týchto priestoroch ide práca skvele od ruky by mohli rozprávať aj startupy Networker a Woppa, ktoré pochádzajú práve z prostredia Connectu a momentálne sú v pražskej Wayre ale aj účastníci nedávneho úspešného akceleračného programu i. e. Smart. Navyše si môžete toto všetko aj otestovať, pretože k dispozícii máte týždeň na skúšku zdarma. A možno časom Vaco namontuje aj eskalátor:) Ak si chcete celý priestor obzrieť z blízka, môžete tak spraviť už dnes večer o 19 na vianočnej párty.

pracujinak.sk

A keďže sa nám Vianoce nezadržateľne blížia a množstvo ľudí si necháva darčeky na poslednú chvíľu, prinášame vám dva tipy. Prvým je členstvo práve v Connecte, ktorým vašich najbližších zaručene motivujete k čo najproduktívnejšej práci. V prípade záujmu stačí len napísať na go@connect-network.com. Druhým tipom je vianočný balíček od Learn2Code, vďaka ktorému sa vaši známi dokážu dostať hlbšie do sveta programovania a zistia, o čom to vlastne je. Všetko podstatné nájdete na vianočnej stránke Learn2Code.

Takže nezabudnite, prvý tohtoročný Ježiško chodí už dnes večer v Connecte!:)

Komentáre

Najnovšie