Prejsť na obsah

Potrebujete investora pre váš startup? Už v piatok ho budete mať šancu nájsť

Investori sú jednou z kľúčových zložiek startupov, ktoré za svoje úspechy môžu často ďakovať práve im. Či už z dôvodu prísunu potrebných financií alebo vďaka vedomostiam a kontaktom, ktoré ich dokážu posunúť presne tam, kam potrebujú. Ak aj vy do vášho startupu hľadáte investora alebo sa len chcete dozvedieť aktuálne informácie zo slovenského investičného a startupového prostredia, potom presne pre vás je určené Slovak venture capital forum, ktoré sa uskutoční už v piatok 20.3.2015 v Pálffyho paláci na Zámockej 47 v Bratislave.

Na programe je napríklad zaujímavá panelová diskusia investorov na tému: Chýbajú projekty alebo peniaze na ich realizáciu?, známy český investor Michael Rostock Poplar porozpráva, ako so slovenským startupom ProfitUp budujú svetovú firmu a ako sme už spomínali, bude tu aj veľký priestor pre startupy, kde môžu odprezentovať svoj projekt priamo pred investormi. Účasť prisľúbili investori z Enterprise Investors, Venture Investors Corporate Finance, Investičného klubu G4, CREDO Ventures a Fondu inovácií a technológií, čo sľubuje fakt zaujímavú spoločnosť a hlavne potenciálnu investičnú príležitosť.

Účasť na podujatí je bezplatná, prihlásiť sa môžete priamo TU, či už chcete svoj nápad priamo na fóre odprezentovať, alebo sa ho zúčastniť len ako návštevník. Celý program podujatia vo forme pozvánky nájdete TU. Ak sa náhodou v piatok nemôžete zúčastniť, môžete svoj startup zaregistrovať na businessangels.sk a možno sa vám podarí nájsť svojho investora aj týmto prostredníctvom. K získaniu vašich investorov vám držíme palce! :)

investor pitch

Komentáre

Najnovšie