Prejsť na obsah

Tomáš Bella po dvoch rokoch odchádza z pozície CEO spoločnosti Piano Media, čo znamená, že spoločnosť bude mať zrejme čoskoro nového šéfa.

„Piano v súčasnosti vstupuje do novej fázy rozvoja, keď sme v priebehu augusta a začiatkom septembra podpísali prvé zmluvy na implementáciu systému spoplatnenia pre viacero vydavateľstiev v západnej Európe. Rozhodol som sa preto v októbri odovzdať vedenie firmy kolegom, ktorí majú predpoklady ďalej rozvíjať najmä aktivity firmy v zahraničí. Naďalej v Piane zostanem v pozícii člena predstavenstva a spolumajiteľa, od októbra sa však chcem znova venovať najmä žurnalistike,“ povedal Bella pre mesačník Stratégie.

Tomáš Bella foto - etrend.sk

Tomáš Bella foto – etrend.sk

Tomáš Bella je pri Piane, ktoré sa kľudne dá nazvať startupom, od jeho začiatku v roku 2011 a po celý čas bol jeho generálnym riaditeľom. Úspešný systém uzamykania webov sa pod jeho vedením spustil do prevádzky najskôr na Slovensko, začiatkom roka 2012 nasledovalo Slovinsko a v septembri 2012 dorazilo Piano aj do Poľska. Piano je pôvodným projektom spoločností Etarget a NextBig (v ktorej je Tomáš Bella konateľom), neskôr k nim pribudol Monogram Ventures a minulý rok Piano získalo investorský vklad od fondu 3TS Capital Partners, ktorý v minulosti napríklad financoval Globtel.

Pre pôsobením v Piane pôsobil Tomáš Bella vo vydavateľstve Petit Press, bol zástupcom riaditeľa Sme.sk, čomu predchádzala pozícia šéfredaktora Sme.sk.

Tomášovi prajeme v jeho kariére ešte veľa minimálne rovnako úspešných projektov, ako je Piano.

Komentáre

Najnovšie