Prejsť na obsah

Nauč sa to, čo ťa v škole nenaučia v Nexteria Leadership Academy!

Ak aj ty máš chuť pracovať na sebe a chceš získať špičkové zručnosti a vedomosti od skúsených ľudí, ktoré ťa vysoká škola nenaučí, využi ešte posledné dni a prihlás sa do Nexteria Leadership Academy.

O čo ide?

Nexteria Leadership Academy (LA) ponúka 3-ročný rozvojový program, ktorý je určený  pre študentov, ktorí chcú popri škole získať nielen prax, ale majú aj ambíciu vytvárať pozitívne zmeny či už v biznise, vzdelávaní alebo v ďalších odvetviach.
nexteria-logo

Počas týchto 3-rokov budeš mať jedinečnú príležitosť zúčastniť sa tréningov, kde zapracuješ na svojich zručnostiach pod vedením úspešných ľudí z praxe a získaš mentoring priamo od profesionálov. To v praxi znamená, že pri dosahovaní tvojich osobných cieľov budeš mať mentora, ktorý ti pomôže rozvíjať potenciál a zapracovať na tvojich zručnostiach, ktoré ti dopomôžu zrealizovať tvoje ciele a vízie do budúcna.

“Podľa mňa by sa mali študenti zapojiť do LA preto, že škola, ktorú skončia ich urobí možno relevantnými, ale to, čo robia popri škole ich urobí úspešnými.”
Pavol Varga, Generálny riaditeľ Dell

Okrem toho, budeš mať možnosť pracovať na vlastných projektoch, kde si overíš a zlepšíš líderské schopnosti. Dostaneš aj príležitosť zažiť stáže v top firmách, medzi akými nájdeš aj Accenture, Google, Heineken, Adidas alebo Procter and Gamble.

Získané stáže nielen v týchto firmách  ti pomôžu ukázať, že svet možno funguje úplne inak ako ti ho ukazuje vysoká škola.
Najzaujímavejším bonusom však pre teba môže byť budovanie si sietí kontaktov a networkingu s lídrami veľkých spoločností.

Medzi významné osobnosti, s ktorými môžeš pracovať patrí aj Rasťo Kulich z Google, Michal Meško z Martinusu alebo Lukáš Bakoš z Maxman Consultants.

img_7475

Night of Chances Technology 2016

img_7538

Night of Chances Technology 2016

Nexteria vychováva mladých lídrov, prináša mladým ľudom skúseností z praxe, podporuje nielen ich kritické myslenie, ale rovnako formuje ich etické hodnoty.

Pridanou hodnotou Nexterie sú aj podujatia, ktoré sama organizuje. Jedným  z nich je aj Night of Chances, ktoré patrí medzi najväčšiu študentskú konferenciu. Cieľom Night of Chances je prepájať TOP Slovenské firmy podnikajúce s etickými hodnotami a šikovných študentov. Ide o konferenciu, kde máš príležitosť stretnúť top lídrov, zistiť niečo viac o ich názoroch a diskutovať s nimi v panelovej diskusii či pracovať na konkrétnych úlohách.

Night of Chances Technology 2016

Night of Chances Technology 2016

Čo je však najdôležitejšie, Nexteria sa snaží spájať aktívnych študentov, manažérov a rôzne osobnosti, ktoré medzi sebou vzájomne spolupracujú a rovnako ich spája chuť meniť Slovensko k lepšiemu :)

Ak máš chuť pracovať na svojich schopnostiach a zlepšovať sa pod dohľadom skúsených mentorov, chceš meniť nielen seba, ale aj zlepšovať svoje okolie, využi posledné dni a prihlás sa do Nexterie v tomto odkaze do nedele 25.9. 2016!

Komentáre

Najnovšie