Prejsť na obsah

Na Facebooku môžete oddnes okrem lajkovania aj milovať, smiať sa, žasnúť, smútiť alebo sa hnevať!

Likes alebo lajky, sú neodmysliteľnou súčasťou najväčšej sociálnej siete sveta už dlhé roky. Odteraz však môžete svoj názor vyjadriť aj piatimi novými možnosťami!

Tlačítko Like pozná a používa zrejme každý používateľ Facebooku. Pred necelým mesiacom najväčšia sociálna sieť sveta oznámila, že chystá nové emotikony, ktorými sa už bude okrem lajkovania dať vyjadriť aj iné názory. Dnes sa tak aj stalo a tak Like – v slovenskej verzii Facebooku Páči sa mi to, doplnili Love – v slovenskej verzii Super, Haha – v slovenskej verzii zostáva Haha, Wow – v slovenskej verzii Žasnem, Sad – v slovenskej verzii Je mi to ľúto a Angry – čo je v slovenskej verzii Štve ma to.

Nove facebook lajky

Ak chcete tieto nové tlačidlá využiť stačí, ak na mobilnej verzii podržíte Like ikonku a následne si budete môcť vybrať jednu z možností. Na počítači stačí kurzor myšky umiestniť nad tlačidlo Like, po čom sa následne zobrazia aj ďalšie možnosti vyjadrenia názoru. Ako píše portál The Next Web, Facebook sa vyjadril, že po viac ako roku testovania sú nové názorové možnosti pripravené. Môžete sa tak odteraz pripraviť na emotívnejšie reakcie vo vašom newsfeede. Zostane like vašim obľúbeným tlačítkom aj naďalej? :)

Foto: The Verge

Komentáre

Najnovšie