Prejsť na obsah

WhatsApp konečne všetkým priniesol funkciu, na ktorú mnohí čakali

WhatsApp je svetovo najpopulárnejšia chatovacia aplikácia, ktorú používajú stovky miliónov ľudí po celom svete. A v pondelok konečne spustila pre všetkých užívateľov funkciu, ktorá mnohým uľahčí jej používanie a možno aj život.

Najnovšia aktualizácia chatovacej aplikácie WhatsApp, ktorú už niekoľko rokov, po takmer 20 miliardovej akvizícii, vlastní najväčšia sociálna sieť sveta Facebook, umožní svojim používateľom posielať správy aj keď sú offline. Síce sa správy neodošlú ihneď, používatelia si ich však aj bez internetu môžu pripraviť, stlačiť tlačidlo odoslať a aj po chvíľkovom pripojení na internet sa tieto správy neskôr automaticky odošlú. Používatelia operačného systému Android môžu túto funkcionalitu využívať už od júna 2016, avšak iOS používatelia až od tohto týždňa.

Whatsapp zena

Táto funkcia sa zíde hlavne na miestach, kde je slabé pokrytie internetom. Ako ďalej informuje portál Mashable, okrem offline odosielania správ WhatsApp konečne zvýšil kapacitu odosielaných fotografií a videií. Kým doteraz ich bolo možné naraz odoslať len 10, odteraz je to až trojnásobok. Už teraz sme zvedaví, aké ďalšie novinky, vychytávky a vylepšenia nám pripraví najväčšia a najhodnotnejšia komunikačná aplikácia sveta nabudúce :)

 

Komentáre

Najnovšie