Prejsť na obsah

Máš inovatívny nápad? Prihlás sa do medzinárodného programu Playpark Bratislava

Mnoho ľudí má množstvo zaujímavých inovatívnych nápadov, no exekúcia nápadu je omnoho náročnejšia a preto to nápadom mnohokrát začne aj skončí. Ak chceš vedieť posunúť svoj nápad ďalej, tak máme niečo práve pre teba.

Playpark Bratislava je program zameraný na rozvoj podnikateľských nápadov a zručností budúcich podnikateľov z rôznych oblastí, ako napríklad nové technológie, inovatívne produkty, služby, či sociálne inovácie. Túto možnosť ponúka Playpark bezplatne až 15 vybraným účastníkom po dobu 6 mesiacov, najbližšie od apríla do septembra 2018. Playparky sú jednou z hlavných aktivít v rámci medzinárodného projektu CERIecon a okrem Bratislavy fungujú tiež v ďalších šiestich regiónoch EÚ v Česku, Chorvátsku, Nemecku, Poľsku, Rakúsku a Taliansku.

Konkrétne ti  Playpark Bratislava dokáže ponúknuť:

– miesto pre rozvoj tvojho podnikateľského nápadu na 6 mesiacov v co-workingovom priestore Univerzitného technologického inkubátora STU (InQb)
– 7 praktických workshopov podnikateľských zručností, ktoré ti pomôžu pretaviť tvoju myšlienku do podnikateľského plánu a prezentovať ju pred investorom
– networking v rámci medzinárodnej siete Playparkov v siedmych krajinách EÚ
– 5-dňový študijný pobyt v partnerskom Playparku v Krakove
– osobný mentoring a mnoho ďalšieho

Dvaja najúspešnejší účastníci dostanú taktiež možnosť prezentovať svoj podnikateľský nápad na medzinárodnom pitching evente CERIecon Startup Finals v Benátkach v septembri 2018! Ako vyzerali prvé medzinárodné CERIecon Startup Finals – Pitch & Play Time v Stuttgarte sa môžete pozrieť TU. Traja najúspešnejší účastníci dostanú individuálne poradenstvo v rozsahu 10 hodín na účastníka v oblasti ďalšieho rozvoja podnikania od skúseného mentora podľa vlastného výberu.

Ak máš inovatívny nápad z oblasti ekonomických a sociálnych inovácií a si študent strednej alebo vysokej školy, absolvent vysokej školy alebo budúci podnikateľ, môžeš sa zapísať do druhej tréningovej periódy do 22.4.2018 TU. S účasťou sa určite neoplatí váhať, kto ťa totiž dnes bezplatne naučí, ako premeniť svoj nápad na reálne podnikanie? Viac informácií nájdeš ná stránke programu a zúčastniť sa môžeš taktiež aj pripravovaných bezplatných workshopov pre verejnosť, ktorých zoznam nájdeš TU. Držíme palce! :)

Komentáre

Najnovšie