Prejsť na obsah

Mark Zuckerberg a jeho diskusia s Arnoldom Schwarzeneggrom a Stephenom Hawkingom

V utorok sa uskutočnila jedna z pravidelných konferencií, na ktorých šéf Facebooku Mark Zuckerberg odpovedá na najrôznejšie otázky ľudí. Tento krát sa však neuskutočnila pred živým publikom, ale v AMA formáte priamo na Zuckerbergovom facebookovom profile.

K pýtajúcim sa však pripojili zo svojich vyšších overených Facebook profilov aj známe osobnosti ako Arnold Schwarzenegger, Stephen Hawking alebo Arianna Huffington, ktoré, ako uvádza portál Mashable, položili celkom nečakané otázky, na ktoré im dal Zuckerberg zaujímavé odpovede.

Známy vedec Stephen Hawking začal svoju otázku s tým, že on by chcel vedieť viac o teórii gravitácie a ďalších síl. Následne sa spýtal Zuckerberga, ktorú z veľkých vedeckých otázok by chcel mať zodpovedanú a prečo, na čo Zuckerberg odpovedal, že ho najviac zaujímajú otázky týkajúce sa ľudí. Čo im dovolí žiť navždy, ako vyliečiť všetky choroby alebo ako pracuje mozog a ako by sa ľudia mohli naučiť miliónkrát viac. Mnohé z týchto odpovedí však určite nezaujímajú len šéfa Facebooku, ale aj množstvo ľudí po celom svete.

Hawking Zuckerberg

Arnold Schwarzenegger sa zase ponoril do oblasti jemu vlastnej, cvičeniu. Otázku začal tým, že ľuďom vždy hovorí, že nikto nie je tak zaneprázdnený, aby nemohol cvičiť, keď to napríklad stíhajú aj takí pápeži alebo prezidenti. Keďže je však Zuckerberg podľa Arnieho jeden z najzaneprázdnenejších ľudí sveta, spýtal sa ho na to, ako často trénuje a ako vyzerá jeho tréningový režim. Zuckerberg odpovedal, že je podľa neho dôležité byť vo forme. Preto sa snaží hneď po zobudení aspoň trikrát do týždňa cvičiť a chodievať behať zo psom. Čo je podľa Marka celkom smiešne, keďže jeho pes Beast údajne pri behu vyzerá ako bežiaci mop.

Arnie Zuckerberg

Veríme, že sa časom dozvieme aj odpovede na Zuckerbergove otázky, ktoré poslal v odpovedi Stephenovi Hawkingovi. Avšak už teraz by stálo za to vidieť utekajúceho šéfa Facebooku s bežiacim mopom vedľa neho, ktorého môžete vidieť nižšie aj s Zuckerbergovou manželkou Priscillou :)

Beast Zuckerberg

Foto: Business Insider

Komentáre

Najnovšie