Prejsť na obsah

Infografika: V podnikaní treba byť ako deti - neklásť hranice svojej fantázii!

Množstvo začínajúcich startupov a rôznych podnikaní sa často potýka s problémami, pri ktorých hovoria, že sa niečo jednoducho nedá. Opak je však pravdou a stačí nájsť spôsob, ako sa to niečo dá dosiahnuť. Dôležité však je zapojiť do riešenia aj fantáziu a neklásť jej hranice. Bez fantázie to totižto pôjde len veľmi ťažko.

Motivácia v podnikaní je veľmi dôležitá. Minimálne ak chce byť podnikateľ úspešný. Úspešný podnikateľ by mal rozhodne mať aj neobmedzenú fantáziu. Ako keď bol ešte dieťaťom. Keď sme boli deťmi, nebolo totižto pre nás nič nemožné. Aby bol podnikateľ úspešný, mal by sa tak vrátiť k neobmedzenosti svojej fantázie zo svojich detských čias, na ktorú si možno ešte pamätajú aj niektorí z vás.

Týmto by sa mali podnikatelia a startupisti na svojej ceste k úspechom riadiť rovnako aj teraz po rokoch. Pre lepšiu predstavu vám taktiež nižšie prinášame zaujímavú infografiku od portálu Funders and Founders, ktorá znázorňuje myšlienkové pochody počas života a v podstate hovorí o tom, čo je napísané vyššie, že fantázii netreba klásť hranice.

 

Všetko musí byť možné, keď chcete byť podnikateľom

Komentáre

Najnovšie